Abradab "ExtraVertik" - data premiery i nowe informacje

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-03-14 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 6)
Rok 2012 nabiera rumieńców. Za nami co najmniej kilka udanych premier, a zapowiada się na to, że będzie jeszcze lepiej. Między innymi za sprawą Abradaba, którego nowy album "ExtraVertik" ukaże się już 21 kwietnia.

Zgodnie z zapowiedziami:

"Kolejna odsłona Artysty zaskoczy polski hip-hop brzmieniami żywych instrumentów i rymami miksującymi emocje i demony. Nie zabraknie tutaj mocnego zakrzywienia rzeczywistości rymem. Tytuł "ExtraVertik" idealnie odzwierciedla klimat krążka".


Ważną rolę w warstwie muzycznej mają odegrać m.in. Mateusz Pawluś, Adam Stodolski, Tomasz Leś, Przemysław Borowiecki, Jarosław Pakuszyński, którzy odpowiadać będą za instrumenty znajdujące się na albumie, a co za tym idzie, za unikalne brzmienie krążka.

Kolejnym smaczkiem dla fanów ma być współpraca z Kobasem Laksą, artystą, który popełnił okładki Kalibra 44, kilku solowych płyt Abradaba oraz np. teledysk do kultowego już numeru "Rapowe ziarno". Oczekując na kolejne informacje, które mam nadzieję pojawią się już niedługo, przypomnijmy sobie singiel promujący album - "Pół na Pół".Tagi: 

kot
dab zawsze spoko
Anonim
jest coś takiego w Dabie, że jak go słyszę to ąz morda sama się cieszy. Kawałek dobry, czekam na ten krązek
Anonim
"Rok 2012 nabiera rumieńców." a co z podsumowaniem poprzedniego?
Kakarotto
Dokładnie, co z podsumowaniem poprzedniego? Moglibyście chociaż coś na ten temat napisać, czy w ogóle będzie.
Anonim
jak dla mnie on się całkowicie wypalił po emisji spalin i co by nie nagrał to wszystko już brzmi wtórnie i ten album według mnie tylko to potwierdzi
Anonim
^ Bez przesady. Dab zawsze był jednym z najbardziej oryginalnych MC na polskiej scenie. Od '96 wciąż trzyma poziom i moim zdaniem ta płytka to potwierdzi. Czekam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>