19SWC "Ze wszystkich stron" - teledysk

dodano: 2012-02-07 14:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 7)


Sprawdźcie drugi już teledysk promujący album 19SWC "Dziewiętnaście Stopni w Cieniu". Klip powstał do utworu "Ze wszystkich stron". Produkcja video TuNaDole Studio, muzyka Blekaer, na mikrofonach: Bemer, Booryz, Miuosh i Stabol.

[edit: Fandango Records: Niestety właśnie dostaliśmy informacje z tłoczni, które zmuszają nas do przesunięcia wysyłki preorderów albumu 19SWC "Dziewiętnaście stopni w cieniu", a tym samym spotkania premierowego w katowickim sklepie 12Cali VinylShop. Bardzo nam przykro, ale zapotrzebowanie na ten album przerosło oczekiwania nasze i dystrybucji. Album w cenie 20 pln będzie dostępny jeszcze do 15tego lutego... Postaramy się Wam to jakoś wynagrodzić... Do zobaczenia 18.02 w 12Cali VinylShop w Katowicach!!! Album zamawiajcie wciąż w promocyjnej cenie na http://sklep.fandangorecords.com]

MIX
142 teksty o chujach w buzi i 514 o ruchaniu ex. Niesamowicie świeży i głęboki kawałek. ;)
parówki z konstancina
@MIX - zgadza się, dokładnie tak, jak cała płyta.
Anonim
142 teksty o chujach w buzi i 514 o ruchaniu ex. Niesamowicie świeży i głęboki kawałek. ;) [2]
pfff...
Cała płyta?! Chyba z kolegą FIXem wspólnie masturbujecie się przy Winim powtarzając że Bóg jest miłością... Żałosne gimby... Kozak kawałek, jak i cała płyta! Propsy dla 19SWC i całego Fandango!
Anonim
Za kogo się ten Miuosh uważa? Wywyższa się jakby był bogiem rap gry. Chyba zapomniał skąd się wziął chłopak... I żeby nie było, że to hejt. Miuosh potrafi robić dobry rap, ale coraz bardziej mnie wkurwia, że tak się wywyższa jebiąc podziemie. Nie dziwię się dlaczego spierdolił od niego Bob One i Puq.
parówki z konstancina
@pfff: zamknij, proszę, pizdę, jeśli nie kumasz tematu. To, że jesteś głuchy nie jest moim problemem. W ostatnim czasie jedyny konkretny materiał ze Śląska to Niger i NIC więcej. @Danone: podbijam, koleżko.
fulkap
Ale gówno. Od bitu, po warstwę liryczną.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>