Medium "Teoria Równoległych Wszechświatów" - premiera

Kiedy zaczynaliśmy przygotowania do akcji Popkiller Młode Wilki nie spodziewaliśmy się, że jej efekt będzie tak imponujący. Kontrakty wydawnicze niektórych z naszych kolegów biorących udział w akcji nie są oczywiście wynikiem tylko naszej, ale przede wszystkim ich własnej pracy. Mam wrażenie, że w przypadku Mediuma taka teza miałaby największe potwierdzenie. Muzyczny pracoholik, pasjonat, który potrafi spędzić naście godzin po to, żeby swoje umiejętności pchnąć szczebelek wyżej. Już dawno zasłużył na to, żeby wydawać legalne płyty. Teraz stało się to faktem.

Właśnie dziś reprezentant Kielc oficjalnie debiutuje "na legalu" wydanym przez Asfalt Records albumem "Teoria Równoległych Wszechświatów". Bardzo udanymi singlami "Nieznane" i "Winda Sumienia" narobił nam apetytu, który od dziś możemy zaspokajać dzięki całej płycie.

"Teoria Równoległych Wszechświatów" została w całości wyprodukowana przez samego Mediuma, a każda nowa porcja jego dopieszczonych, tłustych i z każdym dniem lepszych podkładów to dobra wiadomość dla fanów prawdziwego rapu w Polsce. Pamiętam, kiedy Medium jakiś czas temu opowiadał mi o albumie. Gdybyście mogli zobaczyć jak mu się świeciły oczy... Oby więcej takich debiutów na naszej scenie. Czekajcie na naszą recenzję, puśćcie sobie jeden z kandydatów do klipu roku, który macie pod spodem i gnajcie do sklepów pod "TRW".

 

Wojtek
Idealny przykład człowieka, któremu w stu procentach należy się to, co ma.
Anonim
jaram sie, chociaż preordera nie dostalem jeszcze :[
Anonim
tak naprawdę to, że brał udział w waszym konkursie nie miał żadnego znaczenia. każdy kto choć trochę się interesuje rapem słyszał jego dwie wcześniejsze albumy i słyszał ze typ ma potencjał żeby wbić się na legal, taka sytuacja była z Biszem, sliwa tylko został z litości wydany przez ryśka.
Arczy
Nie ma jeszcze w Empiku Mediuma. Wrzućcie go bo nie wytrzymam;D
spankie
DWOREK, +1: (
ematoniesciema
czekam powiem tyle
Anonim
jaram się jak pochodnia.
zpopkillera
ja sie o nim z popkillera dowiedziałem, więc nie wiem o co cho, promo mu zrobili na pewno
tomek
Obok Bisza, artysta o największym potencjale. Do tego uzdolniony producent, jaram się !
gosciu
jest gdzies odsluch na necie?
Anonim
na razie nie ma, chyba, ze kupisz plytke, u mnie juz hula
Popos
Zamówiłeś płytke przez net czy kupiłeś gdzieś w sklepie? jeśli tak to gdzie, już drugi dzień dzwonie po saturnach, empikach itp
Dante
ech też szukam gorączkowo po necie... mam nadzieje że może Asfalt wrzuci wszystkie kawałki na swój kanał na youtube, tak zrobili z płytką Pablo Hudiniego.
Popos
Dzięki za linka ale płytke i tak kupie:)
Vladimir
Cholera, na pewno w najlepszej dziesiątce tego roku. Jak dla mnie na razie najlepsza. Bity dopieszczone do granic możliwości. Jaram się!
susallah
wreszcie cos swiezego na tej zapierdzialej scenie wreszcie PL rap plyta warta kupienia bo mam tylko my myself and i
drams
płyta roku jak dla mnie, totalna miazga, niesamowita
qe4
Płyta wypierdala z butów. Konkretne bity, konkretna nawijka. Pierwsze utwory brzmią jak mega koncept album, generalnie cały jest utrzymany w podobnej tematyce, przy czym nie nudzi. Trzeba przyznać, że jest to mega progres. Takie samo zaskoczenie jak przy pierwszej płycie Zeusa. Brawa dla tego Pana!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>