Sobota ft. Bagin, Łata, Czutek (prod. Matheo) "Rusz dupsko na marsz" - teledyskKlip do "Za Damski Huj" zebrał już 3 miliony wyświetleń na YT i dodał akcji Grube Jointy sporego rozmachu. Tuż przed kolejnym Marszem (1.10) pojawia się video do numeru Soboty z drugiej części grubojointowej składanki. Numer "Rusz Dupsko Na Marsz" z udziałem Bagina, Łaty i Czutka już znacie, ale z klipem robi naprawdę spore wrażenie. A "Gorączka Sobotniej Nocy" już za półtora tygodnia!

[Edit: Oświadczenie od firmy Stoprocent:
"Chcielibyśmy zaznaczyć, że firma Stoprocent i artyści z nią związani zawsze wspierali i będą wspierać ideę legalizacji marihuany w Polsce. Niestety najbliższy marsz został upolityczniony przez partię Ruch Poparcia Palikota, z którą nie mamy nic wspólnego. Dlatego prawdopodobnie sami nie stawimy się na marszu, ponieważ nie chcemy, aby nasze działania wspomagały polityków."]

Anonim
uff bez Palikota bo upolitycznienie MWK pod wyłączność tylko RPP delikatnie mi się nie podobało jak rok temu sponsoring przez dopalacze ;] Sadzić Palić Depenalizować może nie jak w Czechach ale w tej chwili jestem przeciwko legalizacji
kuba
no fajnie tylko akurat net mi się musiał zjebać i buferowanie trwa X lat -.-
legalizacja
Wszystkim przeciwnikom legalizacji marichuany polecam obejrzenie filmu : http://www.youtube.com/watch?v=q90jCS9DKQw . Warto przemyśleć swoje nastawienie. Człowiek może się uzależnić od kawy, seksu, biegania, hazardu, itd. Nie powinno się zakazywać tego co może powodować uzależnienie, ale edukować i wychowywać młodych ludzi tak, aby nie popadali w przesadę. We wszystkim. Rusz dupsko na marsz! :)
jam
"Wolne Konopie" popierają "Ruch Palikota".
Anonim
nie do końca ^^ Bo kilka osób kandyduje do sejmu także z Nowej Prawicy bądź też właśnie z RPP :)
HH
Jest tego dnia dużo ważniejszy Marsz w Warszawie - Marsz Niepodległości i tam powinien stawić się każdy prawdziwy Polak.
do jam
Korwina popierają również, ale dla Polski ważniejsze jest żeby Korwin głosy dostał a nie Palikot.
p do n
@HH Chuj Ci w dupe frajerze!!!!
stachu
@edit:) brawo WINI zajebisty ruch!!!
stachu
@HH Chuj Ci w dupe frajerze!!!!(2)
Kamrat
Tak samo jak u nas we Wrocławiu jest organizowany Marsz tolerancji (czyt. pedałów) pod przykrywką MWK... Idzie załamać się... Pozdro dla prawdziwych!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>