Video Dnia: Dono/Tewu feat. Peja, Pih, Ten Typ Mes "Udowodnij, Że Potrafisz"Dono/Tewu feat. Peja, Pih, Ten Typ Mes - Udowodnij, Że Potrafisz (2011)

Dlaczego: Śląski weteran wsparty przez trójkę czołowych raperów na scenie udowadnia, że potrafi. Premiera płyty "Daj Mi Wiarę" już 11 czerwca.


Anonim
najlepiej Mes, hahaha
Anonim
ej Peja nawinął tylko 4 linijki ale najbardziej mi pasował do tego bitu, aż mi się przypomniały stare czasy. Chciałbym usłyszeć więcej, ale cóż. Nawijka gospodarza mi nie podchodzi ale ciekawy temat i pomysł ogólnie.
grze
Serio to były całe featy ?
gorz
Powiedzenie: 'zjeść kogoś jednym wersem' niedługo będzie dosłowne.
Anonim
Kręcone w mojej mieścinie.;] Brakuje zwrotek gości, ale za to Dono zajebiście poleciał.
Anonim
Are you fucking kidding me?
Anonim
fajny track, moze być ciekawy album, sprawdze płytke na pewno. dobry patent w sumie, aby jak najwiecej ludzi posluchalo tracku i ze niby oni jako goscie a tak nie wiele ich tylko w refrenie tak jakby ;)
Anonim
Gorz nie zesraj się, pewnie połowy kawałka nie rozumiesz, bo trochę "ciepie Śląskim".
Bogarty
zajebisty kawałek, jeśli chodzi o przesłanie i klimat, koleś nie jest mistrzem mica ale nie o to chodzi;)
Anonim
goście na zasadzie: "przechodziłem, pomyślałem, że wpadnę"
ct.
hahaha Mes najlepiej! Parch props!!!
lapa
spośród całego morza kawałków 'motywacyjnych' ten jest jednym z niewielu, które do mnie trafiają. do tego klip jak najbardziej udany. Chętnie zobaczyłbym też każdego z gości na tym bicie, choćby po pół zwrotki, może jaka wersja deluxe kiedyś?
RedDevil
Mes, Peja i PIH nieźle, reszta chujowo.
beka
haahhahaha beka
groźny niedźwiedź
to jest jakiś żart ?
Anonim
haha rzeczywiscie Peja nadawał się konkretnie do tego bitu :)
omg
dobry teledysk
dante
Podoba mi się to co zaprezentował Dono, zajebisty progres od czasów Tewu. Mimo wszystko liczyłem, że goście wjadą z kozackimi szesnastkami.. 3+/5
zią
Beka z wieprza!
Anonim
nie wierze, ze to sa cale featy...
Anonim
Dopiero przy drugim odsluchu sie zorientowalem o co kaman. Puscilem sobie za pierwszym i zajalem sie czyms innym po czasie patrze ze juz przelecial caly track i sie zastanawiam czemu nie pamietam zadnego wersu Mesa Piha czy Ryska (byli tak ch**owi?) a tu takie jaja...
Anonim
Gdzie jest Mes, bo nie mogę go znaleźć?
Anonim
@Ariaz w refrenie... :D
Anonim
słabizna i nie kumam akcji z fitami
nowatorskie
moim zdaniem nie slaby ani chujowe a nowatorskie ;) z drugiej strony nie wyobrazam sobie 16nastek piha czy ryska w takiej nucie ?XD
Anonim
..czyli dali same ksywki + twarz, bo te pare wersów z refrenu i tak nie jest ich. Coś jakby wystąpili w klipie u kolegi? Promocja...ach..
Anonim
heh, ale dobry sposób na promocje. większość z nas pewnie by wogóle nie sprawdziła tego utworu bo byśmy sobie pomyśleli "to tylko ten wack z tewu" a tu sie okazuje że utwór całkiem dobry !
szad
to ten wack z tewu, zmarnowany czas
Niewierny
m4rian właśnie tak miały zadziałać te featy że sprawdzisz ten numer! Nie chodzi o samą promocję płyty, bo co kupisz teraz krążek?? Jak sam Dono mówił zależało mu na tym żeby przekaz trafił do większej liczby osób, a cała trójka gości ma nie porównywalnie więcej słuchaczy od gospodarza. Dono jest świadomy swojej pozycji i robi swoje. Nie jestem fanem twórczości tewu ale myślę że numer jest bardzo spoko i wreszcie niesie jakiś pozytyw! Myślę że przekonał mnie do tego żeby sprawdzić album. Dono chciał nagrać krążek solo i tak zrobił. Bez problemu mógłby mieć szesnastki Typa, Piha i Peji. Zastanówcie się się już sami W.e.n.a. ma za dużo gości teraz Dono za mało. Z drugiej strony chce zobaczyć jak nagracie numer i załatwicie tę 3 chociaż na refren a potem ściągniecie ich na klip ;)

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>