Guru - sosnowiecki tribute

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2010-10-19 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)
Popkiller to serwis piszący nie tylko o rapie, ale o całej kulturze hip-hop. Oczywiście informacji o pozostałych elementach jest odpowiednio mniej, ale i tak nie możemy pominąć ciekawszych kąsków.

Szczególnie jeśli godne są uznania za pomysłowość, kreatywność i upamiętniają największe postaci z rapgry. Tak jak tribute dla Guru, który oglądać można na sosnowieckich murach.


"Najprostszym i jednocześnie najbardziej oczywistym wydało nam się, że należy postawić na pewien element naszej kultury, który swoje piętno odciska zazwyczaj na pociągach i murach. Dla Nowego Jorku jest to zwykła niezbędność, z rangą sakramentu. Dlaczego więc Zagórze, nie może przypominać Boogie Down lub Brooklynu? Znaleźliśmy zatem idealną lokalizację ku temu, która będąc odrobinę na uboczu, nie stroni mimo wszystko od powszedniego zgiełku. Po chwilach zwątpienia i wielu problemach organizacyjnych, portret Guru nareszcie widnieje na jednym z garaży, przy ulicy Dmowskiego w Sosnowcu." -wszystko obejrzeć możecie na tej stronie.

Od nas duża piątka dla autorów! Cynk otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników, któremu także dziękujemy za trzymanie ręki na pulsie.emdozet
jest piękny, it's bjutiful.
Davw
Poezja, właśnie takiej jakości graffiti jest mało, tylko marne tagi nabazgrane przez małolatów. Propsy, świetny hołd dla Guru.
someone
zatkalo mnie. inicjatywa jak i wykonanie bezbledne i godne podziwu !
psychofan Guru
jaram się :) czekam na wpis u dj premiera na blogu
konkret
to jest hip hop !! ;) pozdrawiam panow dbajacych o rozwoj tej kultury ^^ teraz duzo osob moze zada sobie pytanie kim byl guru? i zacznie szukac sluchac przekonywac sie do prawdziwego konkretnego rapu ;)
Poncz
Jako wieloletni fan Gangstarru dziękuje autorom!!! Po prostu hip hop!!!
Razyel BV2
Znając polska mentalność to ktoś coś na tym zaraz napaskudzi. Z czystej zazdrości czy czym tam się tacy debile kierują...
CzerwonaRoza
takie akcje zawsze będę popierał i propsował. Pięknie!
Poncz
Razyel BV2: niestety taka prawda. Ale jeśli kiedykolwiek zawitam do Sosnowca na pewno odwiedzę ulicę Dmowskiego
DoStóp
Czapki z głów, aż mnie ciary przeszły
ABS
aż mi się łezka w oku zakręciła...
def
Coś pięknego, że ta praca właśnie moją ulicę zdobi :)
blessweed
elegancko, rozumiem def ze gdzies sie tam w tych garazach gniezdzisz :D
def
no w garażach może niekoniecznie, ale w pobliskim bloku i owszem :) swoją drogą 5 dla popkillera za tego newsa, jak tylko go przeczytałem wczorajszego wieczora to poszedłem odnaleźć ten tribute :)
grochu
coś pięknego, jak Polak chce to potrafi, promujmy to na swoich fejsach, gadulcach itd, niech wiara się dowie, że takie inicjatywy latają w kraju nad Wisłą ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>