Tede "Kalash" - teledysk!

dodano: 2010-08-07 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 11)
Promocja albumów "Fuck Tede" i "Glam Rap" wkroczyła chyba w kulminacyjny moment. Po premierze klipu do "22' BCCustoms", którego kontrowersję możecie zaobserwować chociażby po komentarzach pod naszym Video Dnia, nadszedł czas na teledysk do "Kalasha", kawałka, który ludzie puszczają mi co jakiś czas mówiąc "zobacz jaki Tede numer zrobił!".

Luźna kontynuacja "Glocka" faktycznie ma w sobie siłę przebicia, która predestynuje ją do bycia singlem. Mnie się podoba, że Tede ma świadomość czym jarają się jego fani i co wybrać dla podkręcenia atmosfery wokół płyty. Klip możecie obejrzeć u nas!


Powiem wam jednak szczerze, że nie do końca rozumiem fascynację tym trackiem. Było setki takich i będą pewnie jeszcze tysiące. Jedynym wyróżnikiem jest tutaj fakt, że zrobił go Tede, a jego specyfika z taką konwencją mogła dać ciekawy efekt. Jak dla mnie numer jest przyzwoity, bez słabych momentów, ale bardzo przewidywalny i prosty.

Podobnie jak klip. Do przewidzenia było, że budżet będzie mniejszy niż przy singlu z "Glam Rap", ale tutaj troszkę brakuje jakiegokolwiek elementu zaskoczenia. Mamy dwa ujęcia: uwięziony i związany Tede oraz Tede rapujący na krześle. Sory, ale dodatkowe wstawienie paru scen z czerwoną racą to ciut za mało.

 

chila
Prawda, też nie wiem czym się tu ludzie podniecają
error
słabizna
slabo
ile jeszcze kawalkow bedzie o tym samym ? xD zeby to jakis przekaz spoleczno polityczny mialo to bym nie narzekal ale takto xD phii gada wrzuty a jak ktos go postraszy to nawet nigdzie nie wyjdzie niech sobie bangeruje ale gangsta i on ?xDDD taki z niego wariat ze konczy sie na slowach ;P
KUZ
Dobre kontynuacja Glokka "co się spinasz? Jesteś spinner?" :)
miód i cukier
z czym do ludzi?
miód i cukier
z mistrzowską nutą!
miód i cukier
Jestem gupi
miód i cukier
I mam rozdwojenie jaźni... często rozmawiam sam ze sobą, a co :) mama mnie nie kocha, tato mnie bije bo jestem dzieckiem neo.... żyć nie umierać :D
miód i cukier
jestem na tak
plnflow
Moim skromnym zdaniem teledysk nawet nawet, tym bardziej że nie oglądamy tu tylko gołych dup. Szacun za zrobienie czegoś innego chodź temat już nie raz wykorzystany.
Wojtas
Niezła chała ten kałach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>