Rick Ross w sądzie przeciw Rickowi Rossowi!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-06-26 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
Tytuł z pozoru brzmi absurdalnie i sugeruje rozdwojenie ego. Nic z tego. Już tłumaczymy. Rick Ross to raper z Miami, który poza świetnym debiutem i mniej udanymi kontynuacjami wsławił się tym, że zanim na samplach ze Scarface'a zaczął nawijać o codziennej hustlerce i długach, które ma u niego Pablo Noreaga... pracował jako więzienny klawisz.

Jednak ksywa tegoż rapera pochodzi od... legendarnego barona narkotykowego, odsiadującego obecnie wyrok Ricky'ego "Freewaya" Rossa.

Ricky Ross założył w sądzie sprawę przeciwko swojemu "imiennikowi" oskarżając go o to, że w oparciu o zapożyczoną ksywę i image stworzył własną markę i osiągnął wielomilionowy sukces. Freeway zażyczył sobie 10 milionów dolarów zadośćuczynienia, a na ławie oskarżonych zasiądą raper Ross, jego wydawca Jay-Z oraz przedstawiciele Slip-N-Slide, Maybach Music i UMG. Opóźnić może się też premiera planowanego na przyszły miesiąc "Teflon Dona".

PS. Ciekaw jestem czy obawiać się może też... raper Freeway, czy też Ricky postanowił dać nauczkę jedynie oficerowi-hustlerowi.

Tagi: 

maciek
wydaje mi sie ze nie moze dochodzic odpowiedzialnosci prawnej za wykorzystywanie jego 'ksywki', prawdziwe imie i nazwisko to co innego :) PS nie moge sie doczekac koncertu freewaya na kempie. pozdro
orynbwoy
walić klawisza

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>