Prosto Mixtape (Felipe, VNM, Jędker, Pezet, Sokół, Brahu, Numer Raz, Eldo) "I Żeby Było Normalnie" - gwiazdorski teledysk!

Nadchodzący wielkimi krokami "Prosto Mixtape 600V" zapowiada się na naprawdę kozacką porcję muzyki. Mixtape'owe produkcje tego typu na taką skale właściwie dotąd w Polsce w ogóle nie miały racji bytu. Zastępy raperów i producentów, mix wykonany przez absolutną legendę i ikonę polskiego rapu w postaci DJ'a 600V, dwie płyty CD i ponad dwie godziny muzyki... Imponujące prawda?

Obsada teledysku promującego to wydawnictwo też robi spore wrażenie - Sokół, Jędker, VNM, Eldo, Pezet, Numer Raz, Felipie i Brahu w jednym numerze! To musi przykuwać uwagę.

Cała gromada, zebrana na planie bardzo dobrze zrobionego klipu, rzuciła kawałek, który niestety lepiej wygląda na papierze niż brzmi w słuchawkach. Nie powiem, że to jest słabe, bo nie jest, ale myślę, że wiele osób przyzna mi rację, że spodziewaliśmy się czegoś więcej. Po kilkukrotnym przesłuchaniu, właściwie tylko zwrotki VNM'a i Eldo robią na mnie spore wrażenie. Nie chcę się czepiać, ale myślę, że z taką ekipą można było zrobić coś znacznie, znacznie ciekawszego. W porównaniu np. z klipem promującym "Prosto Mixtape Deszczu Strugi", "I Żeby Było Normalnie" wypada trochę blado.

Mixtape już niebawem trafi na półki sklepowe i będziemy mogli na spokojnie ocenić go jako całość. Takie produkcje zawsze zasługują na uwagę.

 

Autor
Co za żałosny teledysk i mordy.. i jak ma tu byc normalnie.
Pyskacz
STOP HATERS!
KRiS
VNM i Eldo mega, reszta średnio. Bit dobry
Dzi-Tek
VNM mega, numer fajny.
Potek
tak jak w przypadku: Pyskaty ft. Termanology, Małolat, Ero, Eldo, Ten Typ Mes, Fu, O.S.T.R., Łona i Tomiko "Bez Granic" WIĘCEJ TAKICH KAWAŁKÓW!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>