W.E.N.A.

W.E.N.A.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-20 14:15 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Dziś rano wrzuciliśmy Wam snippet nowego numeru W.E.N.Y. - po kilku godzinach video jednak zniknęło. Podobnie jak wszystko inne obecne na facebookowym profilu rapera.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-20 10:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W.E.N.A. na swoim profilu na FB zamieścił wideo, w którym w tle słychać fragment jego nowego utworu. Czy to zwiastun nowej płyty artysty?

Tagi:
video
dodano: 2017-04-18 16:53 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

W.E.N.A. udostępnił dla fanów nowy utwór z okazji dziesięciu lat, jakie minęły od czasu jego debiutanckiego albumu. "16 kwietnia 2017 r. minęło równe 10 lat od premiery mojego pierwszego albumu pt. Wyższe Dobro. Z tej okazji nagrałem nowy numer pt. 2007, w którym wracam do czasów dzieciństwa, początków mojej podróży z muzyką, a przede wszystkim do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło - warszawskiego Marymontu" - mówi Wudoe. Numer wyprodukował Amatowski, a skrecze zapewnił DJ Qmak.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-10-21 17:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W weekend 21 - 22 października odbędzie się w Łodzi Bronx Hip-Hop Festival 2016. Na imprezie wystąpią m.in. O.S.T.R, VNM, Zeus, W.E.N.A., JWP czy Sarius, a część koncertową gościć będzie Klub Wytwórnia. Innymi atrakcjami będą warsztaty DJ'skie, capoeiry, graffiti, zawody breakdance oraz spektakle improwizowane.

wydarzenie
dodano: 2016-07-22 13:43 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W dniach 18 - 20 sierpnia w czeskim Hradec Kralove jak co roku spotkają się uczestnicy i pasjonaci wszystkich elementów kultury hip-hop w tej części Europy aby wspólnie celebrować 15. edycję festiwalu Hip Hop Kemp. Jednak zanim to nastąpi, nowopowstała inicjatywa HEAT. zaprasza Was 29 lipca do Wrocławia, gdzie odbędzie się oficjalne before party tej imprezy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-19 21:08 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W.E.N.A. zaprezentował pierwszy teledysk do swojego nowego albumu. Utwór „Późno” wyprodukował młody producent Holak. Teledysk wyreżyserowany i zrealizowany został przez Michała Jagiełło.  Nadchodzący album rapera ze stołecznego Marymontu będzie wynikiem współpracy z zespołem Electro-Acoustic Beat Sessions oraz innych producentów, w tym Holaka. „Kawałki z EABS znajdą się na tym albumie, ale nie chciałem ograniczać się jedynie do brzmienia żywych instrumentów, dlatego zaprosiłem do współpracy również Holaka” - mówi W.E.N.A. Teledysk nakręcono we Wrocławiu. W klipie pojawiają się m.in. Sarius i Voskovy.

Tagi:
video dnia
dodano: 2016-05-12 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dlaczego: #szafapelnakicksow to czwarty singiel Gedza z nadchodzącej płyty "Ameba", której premiera planowana jest na wrzesień 2016 roku. Za muzykę, mix i mastering odpowiada Grrracz. W utworze gościnnie pojawia się W.E.N.A. oraz Małolat.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-27 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Singiel "Klucze do miasta" z gościnnym udziałem W.E.N.Y. oraz Dj'a Paulo zwiastuje nadejście długo oczekiwanego, producenckiego albumu OERa, etatowego producenta formacji B.O.K. Singiel ten został wybrany z premedytacją aby w świeży sposób nawiązać do stylowych, klasycznych korzeni, które w muzyce OERa przewijają się od zawsze. Płyta od pewnego czasu powoli rodzi się w zaciszu 21 Music Studio, jednak szczegóły z nią związane póki co pozostają w tajemnicy. Kolejne muzyczne odsłony albumu będą niosły ze sobą kolejne porcje informacji oraz krok po kroku wprowadzą słuchaczy w bardzo różnorodny, niejednoznaczny muzyczny świat bydgoskiego producenta.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-04-26 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Ekonomalia to święto studentów Uniwersytetu Ekonomicznego i najlepsze Juwenalia we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich szukających świetnej zabawy, niepowtarzalnych wrażeń i dobrej muzyki na kampus uczelni w dniach 18-21 maja. Ekonomalia rozpoczną się Akademaliami – imprezą utrzymaną w klimacie disco. Kolejne wieczory zapełnią koncerty. W czwartek wieczorem rządzą raperzy z czołówki polskiej sceny hip-hopowej, a ich występy przyciągają tysiące fanów na teren kampusu. W tym roku zagrają Kuba Knap, Sarius, W.E.N.A. i Dwa Sławy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-03 21:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"Myślę tylko o tym, czego nie wiesz" to pierwszy i ostatni klip promujący "Złe Towarzystwo EP", czyli spontaniczny projekt Sariusa, W.E.N.Y i Voskovych.

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:57 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Złe towarzystwo EP" to cztery kawałki nagrane przez Sariusa, duet Voskovy i Wudoe w czasie czterech dni. 

Tracklista:

1. Myślę tylko o tym czego nie wiesz
2. Pilot
3. Shinobi
4. Nowy stary ja
5. Żadnych

 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-01-01 23:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sarius, duet Voskovy oraz W.E.N.A. serwują odsłuch albumu "Złe Towarzystwo EP", którym zamknęli miniony już rok. W listopadzie 2015 W.E.N.A. i Sarius spotkali się w celu nagrania wspólnego numeru na producencki album Voskovych. Klimat sesji nagraniowej udzielił się na tyle, że jeden numer udało przekuć się w krótki album. Całość napisana i nagrana została w 4 dni. Na albumie gościnnie pojawiają się Gedz, Dj Ike, Spisek Jednego i Monter.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-26 16:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sarius, duet Voskovy oraz W.E.N.A. zaprezentowali drugi singiel z nadchodzącego projektu. Premiera "Złe Towarzystwo EP" odbędzie się 31 grudnia. W listopadzie 2015 W.E.N.A. i Sarius spotkali się w celu nagrania wspólnego numeru na producencki album Voskovych. Klimat sesji nagraniowej udzielił się na tyle, że jeden numer udało przekuć się w krótki album. Całość napisana i nagrana została w 4 dni. Na albumie gościnnie pojawiają się Gedz, Dj Ike, Spisek Jednego i Monter.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-23 02:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W listopadzie 2015 W.E.N.A. i Sarius spotkali się w celu nagrania wspólnego numeru na producencki album Voskovych. Klimat sesji nagraniowej udzielił się na tyle, że jeden numer udało przekuć się w krótki album. Całość napisana i nagrana została w 4 dni. Na albumie gościnnie pojawiają się Gedz, Dj Ike, Spisek Jednego i Monter. EP "Złe Towarzystwo" pojawi się już 31.12.2015.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-11-16 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wydawniczy koniec roku zbliża się nieubłagalnie, jednakże prawdziwa rapowa bomba dopiero przed słuchaczami - owiany tajemnicą projekt trójki artystów, którzy A.D. 2015 mogą zaliczyć do udanych etapów w twórczości. W.E.N.A. nagrał wespół z Quizem bardzo ciepło przyjętą "Monochromy EP" oraz stworzył kooperację z reprezentantem Maybach Music Group - Stalleyem. Sarius to Nasz Młody Wilk 2015 roku i niewątpliwy talent zdobywający coraz to szerszą rzeszę słuchaczy, a Voskovy? Powrócili z koncepcyjnym albumem "Second Hand", z recenzją którego na dniach będziecie mogli zapoznać się na naszych łamach.

Strony