W.E.N.A.

W.E.N.A.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-31 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Laikike1 tradycyjnie zaczepił sporo osób w kolejnej części "Level Upu". Tradycyjnie też różne są reakcje poszczególnych raperów. Wczoraj pisaliśmy Wam o poście Deysa, dziś wiemy też jak do całej sytuacji odnieśli się kolejni zahaczeni raperzy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-15 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Zawsze Mam czas" to piąty singiel promujący nowy album W.E.N.A. - "Niepamięć". Teledysk został zrealizowany w grudniu, z gościnnym udziałem Holaka i Palucha

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-02 14:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Nie ma wątpliwości, że dwie najgłośniejsze w ostatnim czasie akcje promocyjne w polskim rapie to te, które wokół swoich albumów zorganizowali W.E.N.A. i Solar. Wśród słuchaczy wywiązały się burze dyskusji, a my postanowiliśmy sprawdzić co obaj raperzy sądzą o swoich inicjatywach nawzajem...

Tagi:
video
dodano: 2017-11-27 23:12 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

"Leniwe dni" - tak nazywa się kolejny singiel, które promuje nowy album Wudoe, "Niepamięć". Jest to już czwarty teledysk do krążka, który ma się ukazać 1.12.2017 roku.

W.E.N.A. wraca z nowym materiałem po dłuższej przerwie i jedno jest pewne. Nie robi tego po cichu. Nie wiemy czy tego chciał, czy nie, ale dzięki nietuzinkowej promocji, udało mu się wywołać ogromną dyskusję dotyczącą jego osoby.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-27 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Akcja promocyjna płyty "Niepamięć" spotkała się z bardzo zróżnicowanym odbiorem a także falą krytyki, w której wielu słuchaczy okrzyknęło W.E.N.Ę. hipokrytą, z uwagi na to że sam regularnie korzysta ze współprac sponsorskich a także profili w social-media. W naszym wywiadzie Wudoe odniósł się do zarzutów...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-26 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Czyżby szykował się kolejny konflikt na naszej scenie? W najnowszym wywiadzie Tede zapowiada zdissowanie W.E.N.Y. za akcję, która miała miejsce jakiś czas temu...

Tagi:
dodano: 2017-11-25 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Krótko po głośnej akcji promocyjnej i krótko przed premierą trzeciego legalnego LP spotkaliśmy się z W.E.N.Ą. w warszawskiej Towarzyskiej, by porozmawiać o tym, co za nim, ale i co przed nim...

Czy to 10-lecie "Wyższego Dobra" zainicjowało wspomnienia i refleksje? Czy W.E.N.A. spodziewał się takich kontrowersji wokół akcji promocyjnej i tego, że słuchacze będą wypominać mu hipokryzję? Jak podobała mu się akcja Solara, która przebiegła w podobnym czasie? Czy w muzyce podobnie wszystko staje się bardziej tymczasowe i ulotne? Czy coraz ciężej Wudoe skupić uwagę słuchaczy? Czy miewa czasem myśli odnośnie tego czy postawienie wszystkiego na muzykę było dobrą decyzją? O tych i innych kwestiach w naszym videowywiadzie!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-15 20:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy teledysk W.E.N.Y. Klip zrealizowano do numeru „Intruz”, który otwiera zapowiadany album rapera „Niepamięć”. Utwór stanowi wprowadzenie do koncepcji całej płyty, na której rozważania o prawie przemijania przeplatają się z refleksjami o ulotnych i powierzchownych emocjach.

- „Intruz” to numer o poczuciu wyobcowania związanym z wiekiem. Dużo w nim frustracji i gniewu – mówi W.E.N.A.

dodano: 2017-11-04 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Natłok wydarzeń i informacji w muzyce jest obecnie taki, że odłączenie się na kilka dni łatwo skutkować może przegapieniem wielu gorących tematów. Postanowiliśmy więc wystartować z małym podsumowaniem danego miesiąca na Popkillerze. Na początku każdego miesiąca będziemy przypominać Wam tu te newsy i single/teledyski, które spotkały się z najgorętszym odzewem na naszych łamach i które przeczytało lub zobaczyło najwięcej popkillerowych czytelników. Oto co działo się w październiku!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-01 15:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W ostatnim czasie W.E.N.A. wywołał sporo zamieszania poprzez usunięcie zawartości swoich profili społecznościowych, co finalnie skończyło się specjalnym oświadczeniem oraz zapowiedzią poświęconego przemijaniu albumu "Niepamięć". Teraz Wudoe postanowił dodatkowo skomentować ostatnie wydarzenia.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-26 20:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

- „Niepamięć” to osobisty album o przemijaniu. Podejmuje temat młodości, z którą zawsze nierozerwalnie łączyłem muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka uwikłanego w pogoń za lepszym życiem. Odnoszę wrażenie, że z wiekiem patrzymy na życie mniej refleksyjnie skupiając się jedynie na przyziemnych i codziennych sprawach. „Niepamięć” to też pierwszy album wydany pod własną banderą stąd dla mnie wyjątkowy - mówi W.E.N.A.

dodano: 2017-10-26 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Od kilku dni trwa poruszenie w social mediach W.E.N.Y. Z internetu zniknęły treści publikowane przez rapera na przestrzeni ostatnich lat. Wudoe w ten sposób chciał zwrócić uwagę na problem, który porusza na swoim zapowiadanym albumie „Niepamięć”. Premiera płyty 1 grudnia.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-24 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

„To, co jest ważne jednego dnia, następnego staje się nieistotne, bezużyteczne. Nic nie zostaje na dłużej” - to fragment przesłania, które W.E.N.A. zamieścił na swoim oficjalnym profilu Facebook. Manifest pojawił się kilka dni po tym, jak raper wyczyścił zawartość ze wszystkich swoich mediów społecznościowych.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-20 14:15 przez: Kontakt (komentarze: 3)

Dziś rano wrzuciliśmy Wam snippet nowego numeru W.E.N.Y. - po kilku godzinach video jednak zniknęło. Podobnie jak wszystko inne obecne na facebookowym profilu rapera.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-20 10:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W.E.N.A. na swoim profilu na FB zamieścił wideo, w którym w tle słychać fragment jego nowego utworu. Czy to zwiastun nowej płyty artysty?

Tagi:

Strony