Tray Deee

Tray Deee

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-04-18 18:00 przez: Adrian Kowalski (komentarze: 2)

Warto pisać o dobrej muzyce. Zróbmy więc mały come back do roku 2016. Kojarzycie formację taką jak Diirty OGz? Ich album „We Got Now And Next” przeszedł właściwie bez echa, a wytłumaczenia na tak kiepski odbiór nie mogę znaleźć do dziś. Przyjrzyjmy się bliżej.

Diirty OGz to grupa w której skład wchodzi czterech starych rap-wyjadaczy z Kalifornii, mianowicie Kurupt z Tha Dogg Pound, Big Tray Deee z Tha Eastsidaz, do tego Tha Chill i Weazel Loc. Wierzę, że dla fanów West Coastowego brzmienia mógłbym w tym momencie zakończyć recenzję, ksywy budzą respekt.

dodano: 2016-02-08 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Dlaczego: Zanim otrzymamy comeback album od Eastsidaz, pierwszy solowym krążkiem w karierze zaatakuje Tray Deee! "The Return" to singiel zapowiadający nie tylko nadchodzący materiał, ale i powrót do formy po kilkunastoletniej przerwie spowodowanej odsiadką. Mocny westowy bangier i niezawodny Kokane na refrenie zwiastują, że krążek "T3C Project" może być jedną z wydawniczych niespodzianek tego roku. Jak wam siada?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-25 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Po wypuszczonym na początku miesiąca klipie do kawałka "On The Blocc" produkcji Nat'a Powers'a, Tray Deee atakuje nas kolejnym singlem z grubą west coast'ową obsadą. Tym razem w numerze "No Weak Link" członka Eastsidaz wspierają liryczni wyjadacze z Cali - WC oraz Crooked I. Co powiecie o samym numerze? Dla mnie trochę za krótki, ale osobiście oceniam go jak najbardziej na plus. Sprawdźcie poniższy odsłuch i podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

dodano: 2015-05-02 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Pomimo zaangażowania w prace nad nowym albumem Tha Eastsidaz, Tray Deee nie próżnuje także w solowych poczynaniach. Właśnie ukazał się jego najnowszy singiel wraz z teledyskiem, powstałym do utworu "On The Blocc", który wyprodukował nasz dobry znajomy Nat Powers.

dodano: 2014-04-11 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Tray Deee - członek legendarnego kalifornijskiego duetu Tha Eastsidaz wyszedł nie dawno na wolność po spędzeniu za kratkami ponad dziesięciu lat za usiłowanie morderstwa. Tracy Davis przebywał w zamknięciu od 2003 roku, kiedy to został aresztowany podczas strzelaniny, w jaką wdał się z członkiem wrogiego gangu. 2 lutego 2005 roku zapadł prawomocny wyrok skazujący rapera na 12 lat pozbawienia wolności. Tray Deee został osadzony w więzieniu California Men's Colony, znajdującym się w miejscowości San Luis Obispo w Kalifornii. Mury zakładu opuścił po ponad dziewięciu latach - 3 kwietnia 2014 roku i natychmiast wziął się do roboty.