Trailblazer EP

Trailblazer EP

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-10 19:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

VNM zdecydowanie nie próżnuje. Nadal mamy możliwość zamówienia preorderu nowej Ep'ki pod tym linkiem, natomiast sam twórca serwuje nam kolejny singiel z krążka. Tym razem jest to numer "2ND Thoughts" z gościnnym udziałem Tomsona.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-06 13:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W najnowszym singlu "Tresz tok" VNM wspomina, że po przejściu 'na swoje' z ostatnim albumem spadły mu youtube'owe liczby odsłon, jednak poza tym wszystko jest u niego bez zmian. Postanowiliśmy dopytać o ów spadek i o to, czy weszło mu to na ambicję sprawiło, że przy zapowiadanym teraz "Trailblazer EP" pracował ze zdwojoną mocą...

video
dodano: 2017-12-05 19:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejny projekt, kolejny niespięty wywiad! Tym razem z VNM'em spotkaliśmy się na live-streamowej rozmowie w Postęp Studio, w trakcie której z zaskoczenia zaprezentowaliśmy Wam klip do "Tresz Tok". Pogadaliśmy też z V'em o całym projekcie z B.Melo, azjatyckim tripie z Pawbeatsem, spadku wyświetleń przy "Halflajfie", przelecieliśmy także serię pytań rzucanych przez słuchaczy pod naszym livestreamem. Sprawdźcie pełen video-zapis rozmowy!

kategorie:
dodano: 2017-12-01 12:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Koncepcyjna produkcja materiału nie pozwala się skategoryzować – umyślnie przesterowane bębny z basem w połączeniu z rytmiczno-agresywną nawijką i artystycznie zdegradowaną jakościowo instrumentacją przełamywane są przez pełne harmonii wokalne refreny gości w każdym utworze. Gospodarze stawiając na swoje muzyczne korzenie odświeżone poprzez najnowsze rozwiązania techniczne jednocześnie nie ograniczają odpowiednio wyselekcjonowanych wykonawców, którzy zostali zaproszeni do współtworzenia niezwykle ciekawego stylistycznie projektu.