Swifty McVay

Swifty McVay

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-01-11 13:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Już za niecały miesiąc, 3 lutego, ukaże się nowy album Swifty'ego McVaya z kultowej formacji D12! Na albumie "Grey Blood" znajdzie się 18 utworów, z gościnnym udziałem m.in. Slum Village, Guilty Simpsona, KXNG Crookeda oraz ziomali z D12 - Mr. Portera, Kunivy i Bizarre'a. 

Tagi:
dodano: 2016-12-09 15:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu Swifty'ego McVaya z legendarnej ekipy D12. Niedawno prezentowaliśmy pierwszy singiel promujący "GreyBlood" - banger z gościnnym udziałem Maestro z The Silent Riot i Crooked I'a ze Slaughterhouse - dziś przedstawiamy nakręcony do niego teledysk. Smacznego!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-16 12:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Różnie potoczyły się losy niegdyś trzymającej świat w garści grupy D12... Nie oznacza to jednak, że jej członkowie zasypiają gruszki w popiele. W lutym ukaże się nowy album Swifty'ego McVaya, zatytułowany "GreyBlood". Już teraz możecie przesłuchać pierwszy singiel promujący wydawnictwo - "You Ain't Real", z gościnnym udziałem Maestro z grupy The Silent Riot (która wyprodukowała kawałek) oraz Crookeda I (bądź KXNG Crookeda, jak kto woli). Jak podkreśla sam Swifty - "ten kawałek zabiera słuchaczy do czasów, gdy liczyły się ostre jak brzytwa linijki, wordplay i błyskotliwość - coś dla prawdziwych hiphopheadów".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-05-08 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)


Niemiecka producencka grupa Snowgoons, coraz lepiej rozpoznawalna również w Polsce, szykuje się do premiery kolejnego krążka. Jeszcze w te wakacje światło dzienne ujrzy album Goonsów zatytułowany "Snowgoons Dynasty". Wyda go Babygrande Records, a znajdą się na nim, aż 32 kawałki, a w nich plejada znakomitych gości. Mamy dla was listę zaproszonych, oficjalną datę premiery oraz teledysk z gościnnym udziałem Bizarre'a i Swifta z D12.