Russ Coson

Russ Coson

kategorie:
dodano: 2017-07-12 17:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pochodzący z San Jose Russ Coson, który właśnie dziś wypuścił swój najnowszy album "Sti11 Addicted" to jedna z najciekawszych twarzy na obecnej mapie Bay Area. W rubryce info na jego FB czytamy "r&b thug, rap singer" i dokładnie tak można go określić - to wokalista idealnie odnajdujący się w westcoastowym rapowym vibie i miejsko-hustlerskiej stylistyce, który przypadnie do gustu zarówno fanom starej jak i nowej Kalifornii. Wystarczy zresztą sprawdzić świetne "Took Em Both", zgrabnie przerabiające legendarny motyw z "Ain't no fun" - followupów do westowej klasyki u Russa zresztą sporo, a obok klubowych petard znajdziemy u niego uliczne bangery, bezpruderyjne flirciarskie strzały jak i wczuwkowe pozycje, pełen arsenał. Hity z IamSu, Kool Johnem czy RJ'em to jedno, ale i solowo ma do zaoferowania bardzo wiele.

Tagi:
dodano: 2017-07-11 15:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

O tym, że w Kalifornii nieustannie wychodzi masa świetnej muzyki dobrze wiecie jeśli w miarę regularnie czytacie Popkillera. W ostatnich latach zalała nas dodatkowo fala r'n'bassu - newschoolowej odmiany r&b, opartej na basowych rozbujanych bitach i zbliżonej mocno do rapu pod kątem tekstowo-klimatycznym. Jeśli znacie takich gości jak Kid Ink, Ty Dolla $ign czy Chris Brown to doskonale wiecie o jakim brzmieniu mowa, w Polsce natomiast jako pierwszy klimat ten zaczął wprowadzać na scenę Smolasty.

Ja r'n'bassów słucham w ostatnich miesiącach bardzo dużo, a zdecydowanie jednym z moich ulubieńców w tej materii jest pochodzący z San Jose Russ Coson, który właśnie dziś wypuścił swój najnowszy album "Sti11 Addicted". W rubryce info na jego FB czytamy "r&b thug, rap singer" i dokładnie tak można go określić - to wokalista idealnie odnajdujący się w westcoastowym rapowym vibie i miejsko-hustlerskiej stylistyce, który przypadnie do gustu zarówno fanom starej jak i nowej Kalifornii.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-18 15:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeśli możecie być pewni czegoś pod kątem newsów na Popkillerze to na pewno tego, że nigdy nie zabraknie u nas soczystych bangerów prosto z Kalifornii. Na końcówkę weekendu mamy kolejny, tym razem od King$a, który na bicie Jasdeepa i Ant Traxa wysmażył konkretny westcoastowy karkołamacz w stylu starej dobrej zachodniej jazdy. W klipie widzimy także Russa Cosona, jednego z najciekawszych przedstawicieli ulicznego r&b w Cali. Trenuj karkiem!