Rose Before Hoes

Rose Before Hoes

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-06-19 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Stricte białostocka scena, można powiedzieć oficjalnie, dorobiła się kolejnego artysty z prawdziwego zdarzenia. Po "BGM Mixtape" wypuszczonym jakieś dwa lata temu, Rose powraca z jeszcze mocniejszym muzycznym uderzeniem. Tym razem, wspierany akcją Under Draft, pojawia się materiał "Rose Before Hoes" - mogący śmiało być wyznacznikiem stylu prezentowanego przez rapera. Bezkompromisowość, dystans, nieszablonowe porównania i podejście do składania linijek podane na bujających podkładach sprawia, że piętnaście numerów mija w sposób błyskawiczny, a poziom repeat value jest naprawdę wysoki. 

dodano: 2017-01-24 19:35 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Po dobrze przyjętym “BGM Mixtape” Rose idzie za ciosem i wjeżdża na scenę z buta z nowym materiałem! "Rose before hoes" to album długogrający, który zawiera 15 całkowicie nowych, różnorodnych brzmieniowo i tematycznie numerów, na bitach wielu cenionych na polskiej scenie producentów – od NVRC-O-HOLICS zaczynając, kończąc na takich ksywach jak Fuso, KPSN czy Mihtal. Gościnnie udzielili się m.in. Eripe, Penx, Hase, Cira i koledzy ze składu BGM. Tematyka poruszana na albumie jest szeroka, poczynając od typowych bragga numerów, kończąc na głębokich treściowo czy też humorystycznych, w których można wyczuć duży dystans, którym artysta się cechuje. Całość doprawiona została świetnie dobranymi cytatami, ale o tym musicie się już sami przekonać. Techniczny majstersztyk. W rozwinięciu możecie zapoznać się z pełnym odsłuchem (w międzyczasie pojawił się klip do numeru z Cirsonem i świetny singiel z Hase na featuringu). Znamy dziewięć numerów, reszta będzie odkryta niebawem. Poza tym tradycyjny link do wersji fizycznej i tracklistę materiału znajduje się poniżej.

dodano: 2016-12-14 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

UNDER DRAFT i ILL MINDZ prezentują drugi singiel promujący nadchodzący album Rose'a  "Rose Before Hoes". Tym razem otrzymaliśmy kawałek "Popierdolony", wyprodukowany przez Mihtala, z gościnnym udziałem Eripe. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.