Reno

Reno

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-03-15 22:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w ten weeekend OSTATNI TAKI TOUR uderza do Wrocławia i Krakowa. Swój gościnny udział w obu koncertach potwierdził Okoliczny Element! Szykujcie się więc na prawdziwą undergroundową ucztę.

Tagi:
video
dodano: 2018-03-11 17:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

W sieci pojawił się klip do kolejnego singla z najnowszego albumu Reno "50/50". W kawałku gościnnie pojawił się Franky Nino, a produkcją zajął się DJ Tort.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-23 13:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy do sprawdzenia klipu promującego trasę koncertową OSTATNI TAKI TOUR. Na tracku swoje linie zostawili Bonson, Reno oraz KPSN. Za produkcję odpowiada KPSN, skrecze dołożył Dj Te, natomiast klip jest dziełem Kamila Tarnowskiego. Ujęcia kręcone były podczas dwóch pierwszych koncertów, w Warszawie oraz Poznaniu.

Tagi:
dodano: 2018-02-14 18:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już w ten weekend w Warszawie i Poznaniu rozpocznie się trasa Bonsona, Reno i KPSN'a - na obu koncertach powstawać będzie także klip do numeru promującego trasę, który następnie pojawi się w limitowanym wydaniu fizycznym!

Tagi:
dodano: 2018-01-08 21:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wyobraźcie sobie, co powstanie z połączenia legendy powracającej świetnym albumem po długim milczeniu z jednym z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych raperów na polskiej scenie. Dodajcie do tej wybuchowej mieszanki utalentowanego producenta, a zarazem rapera, który swoimi materiałami mocno zamieszał w ostatnim roku.

To, co sobie właśnie wyobraziliście, niebawem przełoży się na rzeczywistość. Agencje STAGE oraz HipHopKoncert zapraszają na wyjątkową trasę OSTATNI TAKI TOUR, czyli Reno, Bonson i KPSN na jednej scenie. Ten znakomity tercet uderzy w piętnaście polskich miast, od Pomorza, po Tatry. Jakby tego było mało, plotki głoszą, że współpraca powyższej trójki przeniosła się również na grunt studyjny...

Tagi:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24.

kategorie:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24. Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-12-15 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dopiero co "narzekaliśmy" na kłopoty urodzaju i natłok premier w Polsce czy za granicą - już w listopadzie mieliśmy duży ból głowy ze wskazaniem najmocniejszych pozycji. Ale to, co rapowa scena przygotowała nam na ostatni piątek przed Świętami to już przesada. U nas atakuje głównie scena niezależna, za to w Stanach - pierwsza liga mainstreamu.

recenzja
dodano: 2017-12-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

13 lat - długie 13 lat minęło od kultowego w podziemiu "Następnego Levelu" do kolejnego albumu Reno. "50/50" pojawi się już jutro, a my mieliśmy niekłamaną przyjemność zapoznać się z nim przed premierą. Sprawdźcie jak żyje Reno!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-10 18:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy kolejny singiel promujący nadchodzącą płytę Reno, na którą wielu słuchaczy czeka z niecierpliwością. "Jeden dzień na raz" to utwór promujący album "50/50", którego premiera odbędzie się 15 grudnia 2017. Gościnnie pojawiają się: skład Okoliczny Element i Ada Kaźmierczak. Za produkcję numeru odpowiada Mej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-02 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Życia trudno nie lubić, kiedy pieni się szampan, który trudno wymówić"

"Delfonics" hulało nam na redakcyjnej rotacji przez kilka ostatnich dni. Mija tydzień i co? I Reno znów wjeżdża singlem na grubo. "Musimy to uczcić" to esencjonalny chill spod znaku Ortegi, przy którym chce się wtulić w fotel i nie robić nic poza celebracją weekendu...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-30 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Powrót Reno z nowym albumem po 13 latach to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku w polskim rapie - "50/50" trafi do nas już 15 grudnia a premiera pierwszego singla sprawiła, że głos zabrał nawet milczący od dawna Smarki...

Tagi:
dodano: 2017-11-25 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

No i jest - zapowiadany w naszym wakacyjnym wywiadzie powrót Reno z pełnym albumem staje się faktem. Płyta trafi do nas jeszcze w tym roku, poznaliśmy także tracklistę i pierwszy singiel!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-11-25 17:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pierwszy album Reno od czasów kultowego "Następnego Levelu". Limitowane wydanie w digibooku z grubą twardą okładką i wysokiej jakości papierem. 32-stronicowa książeczka zawiera grafiki autorstwa Jacka Rudzkiego, zdjęcia i teksty. Płyta w tej wersji nie będzie dostępna po wyczerpaniu nakładu.

Tagi:
video
dodano: 2017-09-19 20:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Dlaczego z rapu siana nie ma taki kot jak Reno?" pytał nie tak dawno Quebonafide w "Znakach Zapytania" i zdecydowanie jest to jedna z zagadek, na którą wielu z nas szuka odpowiedzi. Kultowy "Następny Level" wyznaczył do dziś nieosiągalną poprzeczkę pod kątem punchline'ów i błyskotliwości w 'szpilkowym punktowaniu' i obserwowaniu rzeczywistości a "Dobre Czasy" pozostają dla wielu najlepszym letniakiem w historii polskiego rapu.

Pisaliśmy Wam niedawno o tym, że Reno sugerował na swoim FB, że zbliża się nowy projekt - na płockim Polish Hip-Hop Festivalu udało nam się złapać z bełchatowskim MC przed kamerą i wyciągnąć od niego trochę konkretów!

Tagi:

Strony