QueQuality

QueQuality

dodano: 2018-02-11 17:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ubiegły rok to sporo wydarzeń w życiu Deysa - przekształcenie swojej marki Hashashins w oficjalny label, wysoki debiut na OLiS, ciąg dalszy muzycznych eksperymentów, a w ostatnich dniach 2017 - zaskakujący cios od Laikike1'a w "Level up 9".

W jedynym wywiadzie  po premierze "Tape of the Ninja" porozmawialiśmy chyba o wszystkich gorących tematach... Czy Deys nadal jest członkiem QueQuality? Jakie plany rozwojowe ma Hashashins? Czy możemy spodziewać się stopniowego odbijania od rapu? Czy jest w planach większa odpowiedź na wersy Laikike1'a? Dlaczego Deys odpowiedział wrzucając diss Solara, z którym sam też miał konflikt? Jakie były kulisy tego, że Deys zrobił mash-up do dissu Filipka na Bedoesa - czy było to opowiedzenie się po jego stronie? O tych i innych kwestiach w naszej rozmowie!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-19 20:45 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

QueQuality przedstawia drugi singiel z nadchodzącego albumu Emesa Milligana pt. "Self-Made Man". Cały krążek został wyprodukowany przez samego Emesa, a za video do utworu "F_ck"odpowiada ekipa Distort Media.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-13 13:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po tegorocznej edycji Młodych Wilków i wspólnej płycie z Kartkym, Emes rozpoczął pracę nad swoją solową płytą "Self-Made Man". Skutkiem tego jest wypuszczony wczoraj teledysk do utworu "Newmoon", w którym reprezentant QueQuality rozlicza się z przeszłością i złożonymi obietnicami oraz w braggowym stylu zapowiada swoje, przyszłe sukcesy w branży.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-15 13:24 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Guzior dalej promuje swoje wydawnictwo "Evil Twin" i wypuszcza teledysk do kawałka "Jerry Springer", który przepełniony jest typową dla Matiego braggą i dystansem do siebie. Za produkcję odpowiada Walchuck.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-07 21:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Tydzień przed premierą "Insomnii" PlanBe publikuje kolejny singiel pt. "Tinder Love", traktujący o relacjach damsko-męskich. Produkcją zajął się Lanek, odpowiedzialny za poprzedni projekt Młodego Wilka, "Fantasmagorię".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-06 19:48 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Po bootlegu "Pjes uliczny" i uczestnik piątej edycji Młodych Wilków, Paweł Bokun prezentuje pierwszy singiel pt. "Perspektywy", który promuje nowe wydawnictwo o nieznanym jeszcze tytule. Raper z Drawna odpowiada również, za master, mix oraz produkcję kawałka, który ukazał się na kanale QueQuality.

Tagi:
video
dodano: 2017-07-04 14:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 14)

QueQuality, label należący do Quebonafide, zamieścił na swoim kanale klip kolejnego młodego zawodnika. Zeamsone to urodzony w 2001 roku raper z Przemyśla. Jego pierwszą propozycją dla nowych odbiorców jest zobrazowany teledyskiem utwór "High Life 2". Za produkcją numeru stoi ekipa CashmoneyAP.

wydarzenie
dodano: 2017-06-19 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dzień po premierze "Egzotyki" Quebonafide wziął ze sobą całą reprezentację QueQuality i wyruszył do katowickiego Mega Clubu na tegoroczną odsłonę Questivalu. Na scenie zobaczyliśmy m.in. Guziora, PlanBe, Kartky'ego z Emesem Milliganem, Bokuna, Deysa, Wac Toja czy Szesnastego. Sprawdźcie fotorelację z tego wieczoru, którą przygotowała Dagmara Szewczuk!

video
dodano: 2017-03-28 13:48 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Szukaj mnie LP" to pełnoprawny album VBS-a, rapera z Suwałk, który jest najmłodszym reprezentantem QueQuality. Krążek zostanie wytłoczony w limitowanym nakładzie 500 sztuk. W sieci pojawił się właśnie klip do utworu "Zupka chińska" do numeru otwierającego wydawnictwo. Datę premiery wyznaczono na 21 kwietnia.

Tagi:
video
dodano: 2017-01-19 17:33 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

Szeregi QueQuality zasilił kolejny raper! Dzisiaj swój nowy teledysk na kanale wytwórni założonej przez Quebonafide zaprezentował zey. Utwór "Brudne serce "wyprodukował Shyheem, a za video odpowiada Krzysiek Świderski. 

Tagi:
video
dodano: 2016-10-23 21:10 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Po dobrym przyjęciu materiału "Z życia wzięte" pochodzącego z Suwałk VBS-a wytwórnia QueQuality postanowiła zakontraktować młodego rapera. Pierwszym efektem tej współpracy jest singiel "Uzależnienia", do którego powstał klip. Bit dla reprezentanta rocznika 1999 wyprodukował młodyłucznik.

Tagi:
video
dodano: 2016-06-20 20:55 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 4)

"Klik Klik Bang" to kolejny teledysk promujący album QueQuality pt. "Hip-Hop 2.0". Tym razem obraz powstał do utworu Wac Toji, nowego nabytku wytwórni QueQuality. Zdjęcia zostały zrealizowane w Hamburgu przez Piotra Rosłańca z ekipy Peron Videos.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-11 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"Asceta" to jeden z głównych singli promujących projekt "Hip-Hop 2.0" spod szyldu Quebonafide i QueQuality, który ukaże się w sklepach w dniu 17 czerwca 2016 roku. W utworze wyprodukowanym przez Young Veteran$ gościnnie pojawił się Wac Toja. Za zdjęcia i montaż odpowiada ekipa Young H D S C V M.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-22 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

17 czerwca na rynku pojawi się składanka „Hip-Hop 2.0” przygotowana przez Quebonafide i QueQuality. Na chwilę obecną album promują cztery wideoklipy, a kolejne cztery w drodze. Na projekcie ciechanowskiego labelu usłyszymy kilka premierowych utworów Quebonafide, a także niepublikowane nagrania reprezentantów labelu. Dzisiaj w sieci pojawiła się pełna tracklista „Hip-Hop 2.0”. Na regularnej wersji płyty dostępnej na www.preorder.pl, www.sbmaffija.com oraz www.empik.com znajdziemy 16 utworów. Wersja preorderowa z www.queshop.pl została wzbogacona o 4 dodatkowe utwory, alternatywną okładkę, vlepki oraz o tajemniczy bonus, o którym QueQuality póki co milczy. Nakład preorderowy jest limitowany i wynosi 3000szt.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-24 14:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Enigma Room" to pierwszy singiel promujący projekt "Hip-Hop 2.0" spod szyldu Quebonafide i QueQuality. W utworze wyprodukowanym przez MVZR gościnnie pojawił się Szesnasty. "Enigma Room" to utwór, który znajduje się na limitowanej, preorderowej wersji płyty "Hip-Hop 2.0". Zamów preorder: http://www.queshop.pl/hiphopdwazero

Strony