Otis Junior

Otis Junior

dodano: 2017-03-20 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Niecały rok temu prezentowaliśmy wam debiutanckie EP soulowego duetu z Kentucky w składzie Otis Junior (wokal) i Dr.Dundiff (produkcja) "1moment2another", a teraz niemiecka wytwórnia Jakarta Records puściła w świat pierwszy długogrający projekt dobrze zapowiadających się artystów. Odsłuch składającego się z 12 ciepłych, przyjemnie wibrujących numerów albumu "Hemispheres" w rozwinięciu.

video
dodano: 2016-04-26 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W połowie marca jako Video Dnia prezentowaliśmy wam soulowy duet w składzie Otis Junior (wokale) i Dr. Dundiff (produkcja) oraz ich klip „The 1”. Teraz pochodzący z Louisville w stanie Kentucky muzycy, wsparci przez niezawodną wytwórnię Jakarta Records, puścili w świat całą EPkę "1moment2another".

Jeśli przypadło wam do gustu przyjemnie wibrujące, ciepłe, przywołujące na myśl neo-soulowe klasyki „The 1”, koniecznie sprawdzajcie drugi teledysk "Meten projekt. Odsłuch całości w rozwinięciu.

video dnia
dodano: 2016-03-14 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Dlaczego: Niewiele jest wytwórni, których poczynania śledzę z taką uwagą jak Jakarta Records. Prężnie działający niemiecki label coraz to wynajduje nowe talenty i dostarcza światu prawdziwe perełki. Tym razem padło na pochodzący z Louisville w stanie Kentucky soulowy duet w składzie Otis Junior (wokale) i Dr. Dundiff (produkcja) i ich pierwszy oficjalny singiel "The 1", zapowiadający nadchodzącą EPkę "1Moment2Another". Przyjemnie wibrujący, ciepły, przywołujący na myśl neo-soulowe klasyki utwór zdecydowania zaostrza apetyty na więcej. Jak wam się podoba?