Insomnia

Insomnia

video
dodano: 2017-11-06 22:18 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

PlanBe serwuje kolejny klip promujący jego album "Insomnia". Obrazek powstał do numeru "Wyrwać się". Za produkcję odpowiada Faded Dollars.

video
dodano: 2017-10-25 22:32 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny klip promujący debiutancką płytę PlanBe pt. "Insomnia". Za produkcję odpowiada Cian P, a realizacją teledysku do numeru zajęła się ekipa kriskej films.

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-07 17:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się odsłuch płyty tegorocznego Młodego Wilka.

Na "Insomnii" możemy usłyszeć gościnne zwrotki ReTo oraz Sztossa. Za produkcję odpowiadają m.in. Lanek, Jacon, Got Barss i Apriljoke. Premiera albumu miała miejsce 15 września. "Insomnia" to album, który łączy w sobie wysokiej jakości rap z z lekkimi, marzycielskimi brzmieniami. Dzięki swojej różnorodności, płyta z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-09-21 23:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Insomnia to album, który łączy w sobie wysokiej jakości rap z z lekkimi, marzycielskimi brzmieniami. Pierwsze legalne wydawnictwo PlanBe odsłania zarówno ciemną jak i jasną stronę nocnych przemyśleń artysty,okraszonych nostalgicznymi wspomnieniami przeszłości, rozmyśleniami o przyszłości i surowej analizy teraźniejszości. Dzięki swojej różnorodności, płyta z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom.

Tagi:
video
dodano: 2017-09-13 15:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Ostatnie półrocze to dla PlanaBe przełomowy okres - nabrał wiatru w żagle, wykręcił ogromny hype a teraz atakuje debiutanckim albumem "Insomnia". Z reprezentantem QueQuality porozmawialiśmy o szalonych miesiącach po Młodych Wilkach, wyprawie marzeń z Quebonafide do Nowego Jorku i Toronto, o sukcesie "Hollywood$" czy wreszcie o tym, czego spodziewać się po ukazującym się w piątek legalnym debiucie.

dodano: 2017-08-31 19:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Coraz bliżej legalny debiut PlanBe. "Insomnia" trafi do nas już 15 września, dziś otrzymaliśmy kolejny singiel a już w przyszłym tygodniu w Warszawie oficjalne release party!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-18 01:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PlanBe puszcza kolejny singiel z debiutanckiej "Insomnii". Tym razem jest to wyprodukowane przez NoTime'a "Ona to ziomal".

Tagi:
dodano: 2017-08-08 17:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na jesieni otrzymamy legalny debiut PlanBe! Nie będzie to jednak krążek w duecie z Lankiem a dwupłytowy materiał. Dlaczego?

Oddajmy głos Planowi:

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-05-07 21:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Mama, będę wielki" to drugi klip promujący nadchodzący, wspólny album PlanBe i Lanka pt. "INSOMNIA". Video do utworu zostało zrealizowane w Nowym Jorku przez Akina.

video
dodano: 2016-12-29 01:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Gomorra" to klip promujący nadchodzący, wspólny album PlanBe i Lanka pt. "INSOMNIA". Video do utworu zostało zrealizowane przez BanyaType. "INSOMNIA" to druga już płyta zgranego duetu młodego rapera PlanBe i producenta (w dużej mierze odpowiedzialnego za sukces Białasa) Lanka, która klimatem ani trochę nie przypomina swojej poprzedniczki.