Hopsin

Hopsin

dodano: 2016-10-31 20:45 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

W minione wakacje Hopsin po raz pierwszy odwiedził Polskę, grając koncert w warszawskiej Iskrze. Tuż po występie udało nam się złapać go na obszerną i interesującą rozmowę, którą mamy dla Was w idealnie dopasowane do zakręconej i kontrowersyjnej twórczości rapera Halloween!

Hopsin opowiedział nam o byciu niezależnym artystą, wspomnieniach ze wspólnego pływania kajakami z fanami, tym jak ocenia sukces Desiignera w kontekście swojego numeru "No Words", co uważa o "White Privilege II" Macklemore'a, jak wspomina pobyt w Ruthless Records pod rządami byłej żony Eazy'ego E oraz jakie ma plany co do swojego nowego labelu Undercover Prodigy. Porozmawialiśmy także o aktorskiej zajawce, robieniu bitów i producenckich inspiracjach oraz o znaczeniu numerów takich jak "Die This Way".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-07-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dużo działo się ostatnio u Hopsina, a teraz raper, z którym w ten weekend przeprowadziliśmy videowywiad prezentuje nowy teledysk nagrany do mocnego singla "Die This Way".

Tagi:
dodano: 2016-07-08 08:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższą niedzielę tj. 10 lipca, po raz pierwszy w Polsce wystąpi jeden z najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych raperów młodego pokolenia Hopsin w ramach imprezy plenerowej The Hype 2016, która odbędzie się w Warszawie na terenach przynależących do klubu Iskra Pole Mokotowskie. Obok Hopsina na scenie wystąpią również Quebonafide, Otsochodzi oraz zwycięzca konkursu The Hype 2016 - Albi.  Po koncertach, klub Iskra zaprasza na finał Mistrzostw Europy 2016, który będzie można obejrzeć w plenerze na ekranie o wymiarach 8x5m.

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-23 21:01 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Do rozpoczęcia największego hip-hopowego festiwalu w Europie – Openair Frauenfeld, zostały zaledwie dwa tygodnie. W dniach 7-9 lipca małe szwajcarskie miasteczko stanie się europejską stolicą hip-hopu z najwyższej półki. To ostatni moment na przybliżenie wam tegorocznego line-upu, w którym każdy fan czarnych brzmień znajdzie coś dla siebie.

dodano: 2016-05-10 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pokaż kto ma największy Hype w Polsce! Wydaj singiel i zagraj na jednej scenie z Hopsinem i Quebonafide już 10 lipca w Warszawie!

video
dodano: 2016-04-21 22:41 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zgodnie z zapowiedzią Hopsin opublikował teledysk do nowego singla "Bout the Business", wydanego pod labelem Undercover Prodigy. 10 lipca raper wystąpi w Warszawie na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce w ramach imprezy THE HYPE 2016.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-03-29 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W ubiegłym roku Hopsin pozamiatał nas w Hradec, grając jeden z najlepszych koncertów w historii Hip Hop Kempu, dlatego teraz z wielką radością ogłaszamy jako pierwsi - raper z Los Angeles już w te wakacje odwiedzi Polskę!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-21 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Rozpad Funk Volume skupił wiele uwagi i podzielił słuchaczy. W obronie Dame'a Rittera stanął parę dni temu Dizzy Wright, natomiast teraz Hopsin ogłosił powstanie nowego labelu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Złe wieści sprzed kilku dni potwierdzone - Hopsin oficjalnie potwierdza rozpad wytwórni Funk Volume, która w ostatnich latach stała się jedną z ciekawszych i bardziej wyrazistych formacji na niezależnej scenie i poza nim pokazała światu takie talenty jak Dizzy Wright czy Jarren Benton.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-04 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Funk Volume czyli ekipa, w skład której wchodzą Hopsin, Dizzy Wright czy Jarren Benton w ostatnich latach budowała sobie coraz mocniejszą pozycję na światowej scenie. Czyżby wszystko miało się rozsypać?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-10-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jednym z najjaśniejszych i najgłośniejszych punktów na najnowszym albumie Hopsina był bez wątpienia numer "No Words". Z wrodzoną sobie uszczypliwością i bezkompromisowością Hop rozprawia się tam z falą retard-raperów, punktując brak treści i sensu w nagraniach wielu z nich i sięgając zarówno po patenty melodyczne, jak brzmieniowe. A teraz także wizerunkowe, doczekaliśmy się bowiem teledysku, równie przerysowanego co sam numer. Co uważacie, dobry bangier?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-18 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Po odstawieniu niezłej akcji z rzekomym zakończeniem kariery, Hopsin znowu skutecznie rozkręcił hype wokół własnej postaci, którego zwieńczeniem będzie nadchodzący album "Pound Syndrome". Płyta ukaże się w sklepach już 24 lipca a my otrzymaliśmy właśnie oficjalną okładkę i tracklistę krążka oraz nowy singiel promujący materiał.

video
dodano: 2015-06-01 18:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 6)

Hopsin wypuszcza pierwszy singiel promujący jego nadchodzący album Pound Syndrome! Numer "Crown Me" otrzymujemy z klipem, na końcu którego widnieje data premiery albumu, czyli ... 24 lipca 2025 r.!

Tagi:
dodano: 2015-03-13 10:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nadciąga wielkie święto kultury czterech elementów! Już po raz czternasty tysiące fanów czarnych brzmień oraz pozytywnego wypoczynku przeżyje najbardziej wyluzowane i przepełnione hiphopową zajawą wakacje! Widzimy się od 20 do 22 sierpnia 2015 na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové, zaledwie 50 km od granicy w Kudowie-Zdrój. Nie zapomnijcie, że każdy Kempowicz może zameldować się na miejscu już 19 sierpnia na środowe warm-up party!

W line-upie festiwalu Hip Hop Kemp tradycyjnie pojawią się legendarne ksywy i absolutne klasyki zza Oceanu, ale nie zabraknie miejsc dla świeżych graczy i debiutantów z nowymi pokładami energii. Do tej pory potwierdzone zostały takie szyldy, jak Run The Jewels, YelaWolf i PRhyme [Royce da 5'9" & DJ Premier].

Jak przystało na piątek 13-tego, najświeższa odsłona line-upu to potężna dawka hardcore’u i horroru! Na pierwszy ogień trafił jeden z najciekawszych młodych graczy na hip-hopowej scenie, raper, producent, aktor, założyciela wytwórni Funk Volume. Jeśli jeszcze nie znacie tego wariata z białymi soczewkami, koniecznie nadróbcie braki przed Kempem! Po raz pierwszy w Czechach i na „Festiwalu z Atmosferą” pojawi się Hopsin!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-11 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dopiero co pisaliśmy Wam o "Slow Motion", czyli nowym EP od Jarrena Bentona, członka Funk Volume i ubiegłorocznego Freshmana XXL'a. Teraz dostajemy mocno obsadzone i ciekawie zrealizowane video do osobistego "Killin My Soul".

Strony