Hopsin

Hopsin

kategorie:
dodano: 2017-11-01 19:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"No Shame" to pierwszy projekt Hopsina od czasu, gdy raper opuścił wytwórnię Funk Volume. Płyta ukaże się nakładem jego własnego labelu, czyli Undercover Prodigy ze wsparciem 300 Entertainment.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-01 18:52 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Hopsin rozkręca promocję płyty "No Shame" kawałkiem "Witch Doctor", do którego powstał również teledysk. Raper położył wersy na wyprodukowanym przez siebie, energicznym bicie utrzymanym w plemiennym stylu. Nie sposób nie docenić także świetnie zrealizowanego wideo. "No Shame" będzie pierwszym niezależnym projektem Hopa po opuszczeniu Funk Volume. Znana jest już okładka wydawnictwa, które ukaże się 24 listopada tego roku.

Tagi:
dodano: 2016-10-31 20:45 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

W minione wakacje Hopsin po raz pierwszy odwiedził Polskę, grając koncert w warszawskiej Iskrze. Tuż po występie udało nam się złapać go na obszerną i interesującą rozmowę, którą mamy dla Was w idealnie dopasowane do zakręconej i kontrowersyjnej twórczości rapera Halloween!

Hopsin opowiedział nam o byciu niezależnym artystą, wspomnieniach ze wspólnego pływania kajakami z fanami, tym jak ocenia sukces Desiignera w kontekście swojego numeru "No Words", co uważa o "White Privilege II" Macklemore'a, jak wspomina pobyt w Ruthless Records pod rządami byłej żony Eazy'ego E oraz jakie ma plany co do swojego nowego labelu Undercover Prodigy. Porozmawialiśmy także o aktorskiej zajawce, robieniu bitów i producenckich inspiracjach oraz o znaczeniu numerów takich jak "Die This Way".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-07-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dużo działo się ostatnio u Hopsina, a teraz raper, z którym w ten weekend przeprowadziliśmy videowywiad prezentuje nowy teledysk nagrany do mocnego singla "Die This Way".

Tagi:
dodano: 2016-07-08 08:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższą niedzielę tj. 10 lipca, po raz pierwszy w Polsce wystąpi jeden z najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych raperów młodego pokolenia Hopsin w ramach imprezy plenerowej The Hype 2016, która odbędzie się w Warszawie na terenach przynależących do klubu Iskra Pole Mokotowskie. Obok Hopsina na scenie wystąpią również Quebonafide, Otsochodzi oraz zwycięzca konkursu The Hype 2016 - Albi.  Po koncertach, klub Iskra zaprasza na finał Mistrzostw Europy 2016, który będzie można obejrzeć w plenerze na ekranie o wymiarach 8x5m.

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-23 21:01 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Do rozpoczęcia największego hip-hopowego festiwalu w Europie – Openair Frauenfeld, zostały zaledwie dwa tygodnie. W dniach 7-9 lipca małe szwajcarskie miasteczko stanie się europejską stolicą hip-hopu z najwyższej półki. To ostatni moment na przybliżenie wam tegorocznego line-upu, w którym każdy fan czarnych brzmień znajdzie coś dla siebie.

dodano: 2016-05-10 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pokaż kto ma największy Hype w Polsce! Wydaj singiel i zagraj na jednej scenie z Hopsinem i Quebonafide już 10 lipca w Warszawie!

video
dodano: 2016-04-21 22:41 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zgodnie z zapowiedzią Hopsin opublikował teledysk do nowego singla "Bout the Business", wydanego pod labelem Undercover Prodigy. 10 lipca raper wystąpi w Warszawie na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce w ramach imprezy THE HYPE 2016.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-03-29 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W ubiegłym roku Hopsin pozamiatał nas w Hradec, grając jeden z najlepszych koncertów w historii Hip Hop Kempu, dlatego teraz z wielką radością ogłaszamy jako pierwsi - raper z Los Angeles już w te wakacje odwiedzi Polskę!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-21 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Rozpad Funk Volume skupił wiele uwagi i podzielił słuchaczy. W obronie Dame'a Rittera stanął parę dni temu Dizzy Wright, natomiast teraz Hopsin ogłosił powstanie nowego labelu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Złe wieści sprzed kilku dni potwierdzone - Hopsin oficjalnie potwierdza rozpad wytwórni Funk Volume, która w ostatnich latach stała się jedną z ciekawszych i bardziej wyrazistych formacji na niezależnej scenie i poza nim pokazała światu takie talenty jak Dizzy Wright czy Jarren Benton.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-04 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Funk Volume czyli ekipa, w skład której wchodzą Hopsin, Dizzy Wright czy Jarren Benton w ostatnich latach budowała sobie coraz mocniejszą pozycję na światowej scenie. Czyżby wszystko miało się rozsypać?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-10-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jednym z najjaśniejszych i najgłośniejszych punktów na najnowszym albumie Hopsina był bez wątpienia numer "No Words". Z wrodzoną sobie uszczypliwością i bezkompromisowością Hop rozprawia się tam z falą retard-raperów, punktując brak treści i sensu w nagraniach wielu z nich i sięgając zarówno po patenty melodyczne, jak brzmieniowe. A teraz także wizerunkowe, doczekaliśmy się bowiem teledysku, równie przerysowanego co sam numer. Co uważacie, dobry bangier?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-18 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Po odstawieniu niezłej akcji z rzekomym zakończeniem kariery, Hopsin znowu skutecznie rozkręcił hype wokół własnej postaci, którego zwieńczeniem będzie nadchodzący album "Pound Syndrome". Płyta ukaże się w sklepach już 24 lipca a my otrzymaliśmy właśnie oficjalną okładkę i tracklistę krążka oraz nowy singiel promujący materiał.

video
dodano: 2015-06-01 18:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 6)

Hopsin wypuszcza pierwszy singiel promujący jego nadchodzący album Pound Syndrome! Numer "Crown Me" otrzymujemy z klipem, na końcu którego widnieje data premiery albumu, czyli ... 24 lipca 2025 r.!

Tagi:

Strony