Dillon Cooper

Dillon Cooper

dodano: 2017-03-20 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

W zeszłym miesiącu przed warszawską publiką wystapił pochodzący z Brooklynu, obiecujący MC Dillon Cooper, a nas oczywiście nie mogło zabraknąć pod sceną. Nieposkromiony na scenie wychowanek "Bucktown" wniósł masę energii, grając numery zarówno klasycznie nowojorskie, old schoolowe, jak i bardziej nowoczesne, takie jak swoje ostatnie single "Blind" i "Dinero (Get To The Money)". Przed zorganizowanym przez ekipę BIG idea koncertem udalo nam się też uciąć z sympatycznym raperem 20-minutową pogawędkę przed kamerą - rezultaty już niebawem, póki co łapcie fotorelację autorstwa Dagmary Szewczuk.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-15 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dopiero co tydzień temu gościliśmy Dillona Coopera w Warszawie, a teraz brooklyński MC ma dla nas nowy singiel z jego projektu "Uncharted", dostepnego do tej pory jedynie w wersji CD na dopiero co zakończonej trasie koncertowej. "Dinero (Get To The Money)" to bardziej nowoczesna, bangerowa i mroczna odsłona Nowojorczyka - odsłuch w rozwinięciu. A niedługo spodziewać się możecie naszego 20-minutowego videowywiadu z Dillonem.

dodano: 2017-02-05 20:02 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższy wtorek w Warszawie wystąpi pochodzący z Brooklynu Dillon Cooper. 24-letni MC dał się poznać polskim fanom m.in. świetnym występem na Hip Hop Kempie w 2015 roku. Obecnie raper, hołdujący klasycznym nowojorskim tradycjom, przygotowuje się do premiery nowego mixtape'u. Jeśli głodni jesteście surowego boom bapowego brzmienia, doprawionego szczyptą new schoolowej energii, nie przegapcie tego show. Szczegóły w rozwinięciu.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-12-23 10:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Dillon Cooper wyrusza w trasę po Europie i zawita także do Polski. Nowojorczyk zagra koncert 7 lutego w warszawskim klubie "Hydrozagadka".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-20 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

X:XX to mixtape od Dillona Coopera z października ubiegłego roku, na którym znajdziemy numer "Dead Prez" nagrany z gościnnym udziałem A La $ole'a z kolektywu Pro Era. Do numeru właśnie pojawił się nowy wideoklip, który znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-21 14:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Dillon Cooper - nowojorski raper, o którym głośniej zrobiło się po wydaniu mixtape'u Cozmik. W sierpniu mielismy okazję oglądać jego poczynania na festiwalu HipHop Kemp, a w październiku, w dniu urodzin rapera otrzymaliśmy kolejny mixtape X:XX . Jak widać raper nie spoczywa na laurach, a na dokładkę wczoraj w sieci ukazał się pierwszy klip do utworu "Charge It To The Game" z ostatniego projektu, który możecie sprawdzić w rozwinięciu.

dodano: 2014-09-14 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Nowojorski raper Dillon Cooper udostępnia nowy numer! "Knuckle Up", którego produkcją zajął się Canis Major pokazuje, że raper stale utrzymuje dobrą formę. Jak pisze na swoim fanpage'u, już niebawem otrzymamy klip do tego numeru. Tymczasem sprawdzajcie wersje audio, która dostępna jest również do pobrania, w rozwinięciu.