dante thatguy

dante thatguy

dodano: 2017-07-05 12:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Pochodzący z Denver Dante That Guy zdążył nas przyzwyczaić do systematyczności w dziedzinie wydawania muzyki. Sympatyk chilloutowego grania wypuścił już w tym roku kilka krótkogrających albumów, w tym promowane przez nas "While You Wait", teraz przyszedł jednak moment na zupełnie swieże propozycje. Twórca marki Koolrstandards przygotował dla swoich fanów dwie kolejne EPki - "#GetHipToMyHigh" oraz "As The Day Goes". Jeśli jesteście miłośnikami leniwego flow i hipnotyzujących produkcji w stylu Cardo, nowości od Dantego z pewnością was nie zawiodą.

dodano: 2017-04-18 12:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Prężnie działający muzyczny aktywista i posiadacz jednego z najbardziej oryginalnych wokali w Kolorado - Dante That Guy nie pozwala o sobie zapomnieć i powraca z nowym materiałem. Wydana na początku kwietnia EPka "While You Wait" zawiera cztery niespiesznie zarapowane kawałki, na których oprócz gospodarza można również usłyszeć innych utalentowanych raperów udzielających się na lokalnej scenie, Be Medinę oraz Raya Lyle'a. Yeahman!

dodano: 2017-02-11 14:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej aktywnych raperów na scenie hip-hopowej w Denver - Dante That Guy nie zwalnia tempa pracy i publikuje kolejne piosenki. Słyszeliśmy już utrzymany w bachusowym klimacie kawałek "Wasted", który znalezł się na naszej składance "Killertape Vol. 6" i niosący ze sobą falę boskiego chilloutu "Bottled Water", teraz przyszedł jednak czas na nowości. Utalentowany artysta serwuje słuchaczom nagrany na bicie Sango numer "Do It Like" oraz rozluźniający "Relax Ya Mind". Zapraszamy do odsłuchu.

dodano: 2017-01-08 15:30 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 2)

Po mocnym alkoholowym uderzeniu, jakie zaserował nam Dante ThatGuy na najnowszym Killertapie Vol. 6, przyszła pora na kolejny trunek płynący ze wzgórz stanu Kolorado. Tym razem wyluzowany artysta częstuje nas wysokonasyconym jonami chilloutu kawałkiem "Bottled Water". Można pić duszkiem.