Chada

Chada

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-15 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Złe wieści z obozu Step Records - dopiero co wystartowała pierwsza od wielu lat trasa Chady, a już szyki pokrzyżowały w niej problemy zdrowotne rapera...

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2018-03-08 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za nami druga wizyta The Game'a w Warszawie, połączona z pierwszym od wielu lat koncertem Chady. Krótką relację na gorąco już Wam prezentowaliśmy, teraz pora na zdjęcia z tego pamiętnego sobotniego wieczoru w stołecznej Progresji!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-02-08 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Po wyjściu na wolność i wypuszczeniu "Recydywisty" Chada wraca również do koncertów - po długiej przerwie rapera zobaczymy na scenie a rozpocznie nie byle jak... bowiem supportem przed dwoma polskimi występami The Game'a!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-15 14:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 26. raz! Uzbierane w tym roku pieniądze pomogą wyrównać szanse w leczeniu noworodków. W ubiegłym roku udało się uzbierać ponad 100 milionów złotych. Poprzeczka postawiona jest wysoko, dlatego, aby podczas tegorocznej edycji udało się pobić rekord, potrzebne jest wsparcie także osób nieco bardziej znanych. W pomocy nie zawiedli raperzy! Pośród tych, którzy postanowili wystawić cos aukcję znaleźli się: Peja, Kali, Ten Typ Mes, ReTo, Guzior, Tomasz Chada, Łona i Webber, a także Rafi

kategorie:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24. Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
dodano: 2017-12-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Powiedzmy sobie szczerze - od kilku lat grudzień to przeeeegięta porcja nowej muzyki, a przed Świętami uginają się nie tylko półki, ale i nasze głowy zasypane świeżym materiałem (#Waco). W tym roku jest nie inaczej, a grudniowy wysyp premier jest przepotężny, zarówno w Polsce jak za Oceanem. Spróbowaliśmy przekopać się przez niego i polecić Świętemu Mikołajowi 12 pozycji, po które warto, by sięgnął na ostatniej prostej, poszukując na gwałt trafionych prezentów. Choć smiało można by zrobić z tego i adwentowe 24.

video
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-12-08 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już dziś pojawi się kolejny teledysk promujący najnowszy album Chady i RX'a pt "Recydywista" - dzięki Step Records i ML Filmz mamy dla Was mały rzut oka na plan zdjęciowy...

Tagi:
video
dodano: 2017-12-02 10:50 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 2)

Wczoraj odbyła się premiera najnowszego krążka Chady - "Recydywista". Wraz z pojawieniem się albumu, dostaliśmy również kolejny klip do tego wydawnictwa. Wideo do utworu "Styl najświeższego sortu" powstało przy współpracy z ekipą 9Liter Filmy.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-18 18:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Duet Chada x RX udostępnił kolejny, trzeci już teledysk z nadchodzącego albumu „Recydywista”. Po „Kolekcjonerze zarzutów” oraz „Ciężkim przekazie” wybór padł na energiczny singiel „Numer na farta”. Za realizacją video stoi ekipa Brev#K.O Imperial. Całość tradycyjnie wyprodukował RX.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-12 13:26 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 6)

Po niemalże 3-letniej przerwie Chady od muzyki spowodowanej przymusową odsiadką, jeden z głównych głosów ulicznego rapu powraca z nowym materiałem zatytułowanym "Recydywista". Za całość muzyki odpowiada RX, producent, który wyprodukował platynowy album "Efekt Porozumienia".

video
dodano: 2017-11-09 18:21 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy drugi singiel zapowiadający nowy album Tomasza Chady - „Recydywista”. Za produkcję numeru „Ciężki przekaz”, jak i całego krążka, odpowiada RX. Video to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-02 20:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 8)

Otrzymaliśmy promomix najnowszego albumu duetu Chada x RX pt. "Recydywista". Po niemalże 3-letniej przerwie Chady od muzyki spowodowanej przymusową odsiadką, jeden z głównych głosów ulicznego rapu powraca z nowym materiałem zatytułowanym "Recydywista". Za całość muzyki odpowiada RX, producent, który wyprodukował platynowy album "Efekt Porozumienia".

Tagi:
video
dodano: 2017-10-23 15:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 3)

"Kolekcjoner zarzutów" to najnowszy klip duetu Chada x RX zwiastujący premierę nowego albumu. Teledysk został stworzony przez ekipę filmową 9Liter Filmy.

kategorie:
dodano: 2017-10-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Recydywista” to zapis ciężkich przemyśleń rapera na temat swojego dotychczasowego życia czy polskiego wymiaru sprawiedliwości. To sposób na pozostawienie przeszłości za sobą i zarazem przestroga dla wszystkich osób chcących podążać wyboistą drogą Chady. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej osobistych krążków rapera.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-18 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W ostatnim czasie bardzo popularne stało się publikowanie tzw. snippetów, urywków nowych piosenek puszczanych, gdy ich autor np. siedzi w studiu lub jedzie samochodem. Takim snippetem podzielił się dzisiaj Smolasty, w którym prócz niego słychać również… Tomasza Chadę, co stanowi nie lada niespodziankę.

Tagi:

Strony