Blasq

Blasq

video
dodano: 2015-04-27 19:37 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W piatym odcinku Hype One Shot Video prezentujemy video do utworu "Gra Zwana Życiem" z udziałem DJ`a Creona. "Bez Urazy" to debiutancki album wrocławskiego rapera o pseudonimie Blasq. Płyta wydana została nakładem Hustla Music.

Tagi:
dodano: 2014-12-17 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Blasq to raper aktywny na wrocławskiej scenie od 1997 roku. Nagrywał w podziemnym składzie Wieczór Wrocławia Razem, a także wraz z Szymsem pod szyldem Fatum Crew, czego efektem była legalna płyta „Do przodu stale” z 2009 roku. W poniedziałek 15.12 miała miejsce premiera płyty solowej płyty rapera zatytułowanej „Bez Urazy”. Krążek jest kompilacją 17 utworów utrzymanych w ulicznej stylistyce. Różnorodność produkcji zapewnia udział takich producentów jak m.in. White House Records, O.S.T.R. czy też SoDrumatic. Gościnnie udzielili się: Waldemar KASTA, O.S.T.R., Trzeci Wymiar, Ras Luta, OMA i Słoń [WSHR]. Odsłuch całego albumu dostępny jest na kanale YouTube wytwórni Hustla Music. 

Tagi:
dodano: 2014-12-12 11:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Dziś na kanale Youtube wytwórni Hustla Music pojawił się promomix nadchodzącego albumu Blasq "Bez Urazy". Premiera krążka już 15 grudnia. Wśród gości usłyszmy m.in. O.S.T.R., KASTA, Trzeci Wymiar czy też Ras Lutę. Z tracklistą i odsłuchem możecie zapoznać się w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2014-12-10 19:32 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Premiera pierwszej solowej płyty BLASQ ­ „Bez urazy” już w najbliższy poniedziałek tzn. 15 grudnia. Tymczasem wytwórnia Hustla Music prezentuje kolejny track produkcji DJ Creon'a z nadchodzącego krążka, na którym gościnnie udzielili się: O.S.T.R. oraz Ras Luta. „Samozwańczy Królowie” to energetyczny numer, który klimatem przywołuje lato. Dużym zaskoczeniem okazał się udział Ras Luty, który oprócz wokalnego refrenu zaprezentował się również z rapowej strony. Oprócz wyżej wymienionych gości, na krążku usłyszymy: Waldemara Kastę, Słonia [WSHR] i Trzeci Wymiar. Szczególną uwagę należy zwrócić na wersję muzyczną. Różnorodość brzmień gwarantuje udział w projekcie takich producentów jak m.in. SoDrumatic, O.S.T.R czy też White House Records. Odsłuch w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2014-12-10 01:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Blasq to wrocławski MC, którego debiut ukazuje się nakładem Hustla Music. Gościnie usłyszymy m.in. Waldemara Kastę, Ras Lutę oraz Trzeci Wymiar. Szczególną uwagę należy zwrócić na wersję muzyczną. Różnorodość gwarantuje udział takich producentów jak m.in. SoDrumatic, O.S.T.R czy też White House Records. Z tracklistą możecie zapoznać się w rozwinięciu.

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2014-11-28 17:21 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Drugi klip z nadchodzącej płyty BLASQ „Bez Urazy” to połączenie dwóch znajdujących się na krążku tracków: "Pozostawić Rzeczywistość" z Waldemarem Kastą oraz "Dosyć". Utwory łączy jedna spójna historia przedstawiona na zasadzie kontrastu, który powstał przez połączenie klasycznego, soczystego bitu produkcji Rockets Beats z newschoolowym brzmieniem autorstwa White House Records. Za realizację klipu odpowiada ekipa Dirt Video.

Razem z premierą drugiego singla startuje preorder albumu „Bez Urazy” dostępny na hustla.pl. Premiera krążka planowana jest na 20 grudnia. Na albumie gościnie usłyszymy m.in. Waldemara Kastę, Ras Lutę, O.S.T.R.'a i Trzeci Wymiar. Szczególną uwagę należy zwrócić na wersję muzyczną. Różnorodość brzmień gwarantuje udział w projekcie takich producentów jak m.in. SoDrumatic, O.S.T.R czy też White House Records.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-11-19 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Prezentujemy okładkę oraz tracklistę z nadchodzącego albumu „Bez Urazy” wrocławskiego rapera BLASQ. Premiera płyty już 10 grudnia nakładem Hustla Music. Wkrótce wystartuje również preorder wydawnictwa na Hustla.pl. Gościnie usłyszymy m.in. Waldemara Kastę, Ras Lutę oraz Trzeci Wymiar. Szczególną uwagę należy zwrócić na wersję muzyczną. Różnorodość gwarantuje udział takich producentów jak m.in. SoDrumatic, O.S.T.R czy też White House Records. Z tracklistą możecie zapoznać się w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-05-02 14:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 28)


Kolejny Rap One Shot i kolejny numer, w którym swoje łapy maczali Magiera i L.A.. Jednocześnie jest to video zapowiedź nadchodzącego wielkimi krokami "Kodexu IV", który ukaże się już jedenastego maja. Macie zatem szansę rozgrzać swoje sprzęty muzyczne akurat na premierę albumu.