Bilon

Bilon

dodano: 2017-11-27 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W sobotę w warszawskim Remoncie Kuba Knap zagrał swój premierowy koncert promujący najnowszy materiał "Najlepsze wyjście". Nie zabrakło atrakcji i gości specjalnych - na scenie pojawili się Bilon, Mielzky, Zetenwupe, Zioło czy Emil G. Sprawdźcie zdjęcia z imprezy, które dostarczył nam niezawodny Tomek Karwiński!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-23 13:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 2)

Kilka dni po zwycięskiej walce Arab opublikował filmik, w którym opowiada o niesnaskach z Hemp Records, narkotykach i sportach walki.  Jak twierdzi tydzień przed pojedynkiem z Rubym pojechał do Bilona, aby wyjaśnić sprawy między nimi.

Tagi:
video
dodano: 2017-10-12 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Przedstawiamy Wam klip do kolejnego singla, który promuje album "Projekt Independent". Tym razem obraz powstał do kawałka "NA SERIO" w którym gościnnie możecie usłyszeć Bilona z Hemp Gru oraz Edytę Baberską. Za muzykę odpowiada Małach oraz Flame. Teledyskiem do utworu zajęła się ekipa filmowa 9LITER FILMY.

Teledysk promuje czwarty album Małacha i Rufuza. Artyści mówią, że to najdoroślejsza z ich płyt, ale nie zabraknie na niej korzeni ulicznych z których się wywodzą. Na płycie usłyszymy m.in KęKę, Polską Wersję, Bonusa RPK, Ero JWP, Bilona Hemp Gru.

dodano: 2017-08-01 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

1 sierpnia 1944 to jedna z najważniejszych dat w historii polskiej XX wieku. Data, w której tragiczne losy łączą się z niesamowitym hartem ducha Polaków i data sprzyjająca głębokiej refleksji i zadumie. Polscy raperzy temat Powstania Warszawskiego także podejmowali nie raz, w odpowiednio godny sposób oddając hołd niezłomnie walczącym o naszą wolność. Dziś przypomnijmy 4 utwory prosto z serca odbudowanej ze zgliszczy Stolicy...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-12 13:36 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Rozejście się przed legendarny duet Hemp Gru było smutną informacją dla wielu fanów, jednak nie zakończyło to muzycznej działalności Wilka i Bilona, a jedynie zmieniło jej klimat. W ostatnim czasie eksperymentuje szczególnie Bilon, serwując nowoczesne, czasem egzotyczne brzmienie. Nie wszystkich słuchaczom przypada ono do gustu, dlatego też Bilon postanowił opublikować specjalne oświadczenie:

Tagi:
kategorie: Film, News
dodano: 2017-06-14 18:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów Ajgor Ignacy kilka dni temu opublikował nowy filmik pt "Co się dzieje w lodówce gdy nie patrzysz" - nie byłoby w tym nic dziwnego i związanego z popkillerową tematyką, gdyby nie fakt, że w rolę animowanych potraw wcielili się m.in. Bilon i Ero JWP! Zapytaliśmy Ajgora skąd pomysł na tak niecodzienną kooperację i jak do niej doszło...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-01 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy do obejrzenia teledysku promującego galę KSW 36 "Trzy Korony - Sobota, Bonson, Bilon, Ania Karwan, Kieru, Wini (prod. Matheo)." Utwór jest dedykowany 3 zawodnikom: Michałowi Materli, Mateuszowi Gamrotowi oraz Tomaszowi Narkunowi, których również możecie zobaczyć w klipie. Materiał wyprodukowany przez KSW przy współpracy Stoprocent.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-27 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy najnowszy singiel promujący nadchodzący album Bilona i Szweda. Za produkcję klipu odpowiada UNLIMITED FILM OPERATIONS i Łukasz Borzęcki.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-05-22 11:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do premiery najnowszej płyty Fu - "Definicja Istnienia" pozostało 14 dni! W związku z tym prezentujemy Wam najnowszy numer "Symptom" - wyprodukowany przez Sir Michu w którym gościnnie pojawili się Bilon z ekipy Hemp Gru oraz Spalto.

Tagi:
video
dodano: 2016-03-06 13:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Inwazja" to singiel promujący nadchodzący album Bilona i Szweda. Tytuł płyty jak na razie nie jest jeszcze znany.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-29 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy oficjalny teledysk z filmu „110%” stworzony przez Bilona HG i Szweda SWD. „110%” to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstw. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. Twórcy filmu przejechali tysiące kilometrów, odwiedzili kilkadziesiąt miejsc, wszystko po to by pokazać inną stronę życia sportowców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Co oznacza dla nich orzeł na piersi? W rolach głównych: Rafał Sonik, Mateusz Kusznierewicz, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Bartłomiej Bonk, Adam Małysz, Karol Bielecki, Katarzyna Rogowiec, Maja Włoszczowska, Andrzej Wrona, Rafał Majka, Natalia Partyka, Zbigniew Brodka, Zofia Noceti-Klepacka oraz Robert Lewandowski.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-01-17 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"To Jest To" Hemp Gru to bez wątpienia jeden z najbardziej klasycznych singli w historii polskiego rapu. Bardzo ciekawe wspomnienie "od środka" na plan zdjęciowy teledysku rzucił wczoraj Bilon...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-16 13:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hemp Gru zawiesiło wprawdzie działalność, ale jego członkowie nie zwalniają tempa. Bilon wydał ostatnio swój pierwszy solowy album "3xNie", rozkręcił Gringo Bar z meksykańską kuchnią i brał udział w wielu dodatkowych inicjatywach, a marka DIIL świętowała 10-lecie. O zmianach w życiu czy twórczości raper opowiedział w nowym wywiadzie.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-12-03 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Black X-Mas to najgrubsza świąteczna impreza w Poznaniu, która w tym roku odbędzie się 18 grudnia w poznańskim Eskulapie. Już po raz ósmy zapraszamy Was na wspólne kolędowanie przy najlepszych rapowych bitach! Jeżeli byliście choć na jednej z poprzednich siedmiu edycji wiecie, że na tej najgrubszej grudniowej imprezie hip-hopowej warto być i nie można jej przegapić. Podczas dotychczasowych edycji mogliście zobaczyć takich artystów i zespoły jak donGURALesko, Pezet, Słoń, Paluch, Kasta, WSRH, Sitek, Aifam, Kaczor, PIH, RR Brygada, Gruby Mielzky oraz wuchtę lokalnych składów wspierających tę imprezę. W tym roku na Black'u wystąpi 20 SKŁADÓW! Ponadto dorzucamy dla Was nie lada gratkę! Na dniach pojawi się w sprzedaży choinka z tej imprezy oraz specjalnie przygotowana paczka płyt z podpisami artystów, którzy wystąpią na Black X-Mas 8. Dochód zostanie przeznaczony na Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu.

wydarzenie
dodano: 2015-11-18 23:09 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do line-up'u hucznych 10. urodzin najstarszej warszawskiej audycji hiphopowej dołączyli ostatni goście. Swoją obecność 20 listopada na scenie klubu 55 potwierdzili: Hades, Numer Raz, PRO EBT, Kiki Krajnik, DJ DTL oraz DJ Beredson. Tym samym dołączyli oni do szerokiego grona potwiwerdzonych wcześniej: Vienia, Bilona, Pyskatego, Empirii Mor W.A., HZD/Hazzidy, Parzela, Łysonżiego Dżonsona, Flinta, WSZ-a, CNE oraz DJ-a Grubaza. Partnerem głównym imprezy został SnowShow.pl, organizator wyjazdu "Hip-Hop Week".

Strony