ASAP Ferg

ASAP Ferg

video
dodano: 2017-10-12 19:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Do sieci trafił właśnie najnowszy teledysk od ASAP Ferga do utworu "Plain Jane". Niedługo mamy otrzymać również remix wspomnianego numeru, na którym pojawi się Juicy J.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-17 16:10 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

Reprezentant grupy Pro Era i członek A$AP Mob łączą siły! Z okazji Yams Day, czyli rocznicy śmierci A$AP Yamsa, Kirk Knight i A$AP Ferg nagrali numer "Setup". Produkcją utworu zajął się sam Kirk Knight. 

wydarzenie
dodano: 2016-07-28 14:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

19. splash!: Było przepięknie!

Godnie uczciliśmy najpiękniejszy weekend roku, wszyscy wrócili cali i zdrowi do domów - podsumowanie czas zacząć: Było przepięknie. Dziękujemy za Waszą obecność i za to, że sprawiliście, że 19. edycja splasha! będzie nie do zapomnienia!

dodano: 2016-03-19 15:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Powoli staje się to piękną tradycją: po raz piąty z rzędu mamy przyjemność ogłosić wyprzedanie splasha! długo przed rozpoczęciem letniego święta hiphopu. Nawet pomimo tego, że na dworze panuje pogoda ekstremalnie niesprzyjająca noclegom w namiocie, a przed nami jeszcze parę ogłoszeń nowych wykonawców w line upie. Wyprzedani cztery miesiące przed startem - jesteście najlepsi! Nie możemy doczekać się wspólnej zabawy z wami i wieloma ekscytującymi artystami podczas weekendu 8-10 lipca w Ferropolis - słońce też już zamówiliśmy.

Przy tej okazji zebraliśmy parę ważnych informacji:

wydarzenie
dodano: 2016-02-06 17:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)

Zima powoli przemija, a do najlepszego festivalu na świecie coraz bliżej: jeszcze tylko 154 dni, zanim otworzymy bramy splasha! po raz 19. całej scenie hiphopowej pośród przepięknej industrialnej scenerii Ferropolis. Również w tym roku świętujemy naszą wspaniała subkulturę w pełnym wachlarzu jej barw. Nieważne, czy wolisz turn up przy autotunie czy klasyczne, tłuste boombapy do których głowa sama zaczyna bujać, czy niemiecką sensację ulicznego rapu albo legendę z Ameryki - znamy setki powodów, abyś w 2016 roku spakował swój namiot i świętował trzy dni najlepszego rapu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-24 19:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Nowy album Ferga zbliża się wielkimi krokami. Raper stwierdza, że będzie to najlepszy materiał jaki do tej pory wydał... W wywiadzie dla Revolt TV artysta zdradził kogo obok niego usłyszymy na tym krążku.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-20 16:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

25 marca w odsłuchy trafi album producencki "Loud Dreams Vol.1" przygotowany przez duet Sean C & LV. Na płycie tej pojawić się ma cała śmietanka raperów zza Oceanu. W trzecim singlu usłyszeć możemy jedne z najgorętszych ksywek z szerokiej obsady gości - A$AP Ferga i Pusha T. "Hand In My Pocket" buja jak powinno i podgrzewa atmosferę przed premierą całości materiału. Oprócz wyżej wymienionych, wśród gości pojawią się tu m.in. Busta Rhymes, Fabolous, Big K.R.I.T., Smoke DZA czy grający wkrótce w Warszawie Dom Kennedy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-22 17:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 7)

Premiera "#WAKEDAFUCUP" już 9 marca, a chłopaki z Onyx wrzucają w sieć kolejny singiel. Gospodarzy w numerze "We Don't Fuckin' Care" wspierają nie lada goście - twórca świetnego albumu "Trap Lord" ASAP Ferg oraz legenda nowojorskiej sceny Sean Price. Trzeba przyznać, że ekipa ze wschodniego wybrzeża zrobiła tym numerem kawał dobrej roboty.  

wydarzenie
dodano: 2013-12-18 14:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 3)

Do Prinz Pi i Kollegah dołączają kolejni wspaniali artyści... Kto do tej pory nie znalazł odpowiedniego prezentu dla swoich najbliższych, ten jest sam sobie winien. Termin znany jest przecież nie od dziś i mieliście dokładnie rok czasu na przygotowania - wasze bilety na splasha!, namiot i śpiwór dawno już macie zorganizowane. Oczywiście, macie dobrą wymówkę: splash! jest po prostu fajniejszy niż Boże Narodzenie. Nie pada wtedy śnieg, nie trzeba przynosić prezentów, tata nie patrzy z zażenowaniem, kiedy pijecie wódkę prosto z butelki, a do tego po tym wszystkim nie trzeba zmywać naczyń. I muzyka do tego lepsza. W końcu również w 2014 roku zawitają  do Ferropolis najbardziej dope z dope artystów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-05-06 18:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)


Trzeba przyznać, że dzięki olbrzymiej popularności ASAP Rocky'ego jego macierzysty squad - ASAP Mob może zyskać bardzo dużo. Dzisiaj prezentujemy wam najnowszy teledysk jednego z członków ASAP Mob - konkretnie ASAP Ferga. Klip zrealizowany do kawałka "A Hunderd Million Roses" został nakręcony z rozmachem i pomysłem, tak by odbiorca nie czuł niedosytu. Czy to się udało? Oceńcie sami.