Abel

Abel

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-23 13:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kojarzycie serię Chopperów Tech N9ne'a, polegających na rapowych zawodach szybkości? Mops postanowił przenieść je na polski grunt i urządzić wyścigi, w których obok niego do boju stanęli VNM i Abel...

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-05-18 20:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W sobotę 3 czerwca w klubie Rejs nad Wisłą wytwórnia Aloha Entertainment świętuje swoje X urodziny. Będzie to oficjalny before festiwalu Hip Hop Kemp 2017.  Najpierw odbędą się warsztaty hip-hop, a następnie startują koncerty. Zagrają Reno, Abel & Brat Jordah, Proceente & Łysonżi Dżonson, Numer Raz, Muflon, Blady Kris, Zerotroskiss (Masia/Guova/MuzaMan/DJ Gugatch), Subarugang oraz goście specjalni. Afterparty rozkręcą DJ Grubaz & DJ Beredson. Imprezę poprowadzi Rufin MC.

video
dodano: 2017-04-22 14:56 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 14)

Tede i Sir Mich wypuścili kolejny klip z albumu "Keptn'". W numerze "69 ziomeczków" swój feat dograł również Abel. W dniu premiery teledysku w sklepach pojawiło się koncertowe DVD "Pół życia na żywo", czyli zapis występu Tedego i Sir Micha w warszawskiej Stodole, jaki miał tam miejsce 4 grudnia 2016 roku.

Tagi:
video
dodano: 2016-09-01 18:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Proceente - Christo ft. Łysonżi, Abel (prod. Wrotas) - VIDEO

"Christo" to pierwszy teledysk promujący płytę Proceente "Asamblaż"Gościnnie w kawałku udzielają się Łysonżi oraz Abel. Raperzy opowiadają o swoich młodzieńczych marzeniach i powracają do stanu świadomości z czasów, kiedy byli nastolatkami. Muzykę w kawałku wyprodukował Wrotas. Za miks oraz master odpowiada Staszek Koźlik (Erem Studio). Autorem teledysku "Christo" jest Damian Michalak z ekipy Dobrekino Studio. Zdjęcia do video zostały zrealizowane na warszawskim Czerniakowie. Album Proceente "Asamblaż" ukaże się 29 września nakładem wytwórni Aloha Entertainment we współpracy dystrybucyjnej ze Step Records i Preorder.pl.

video
dodano: 2016-04-19 20:34 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Abel zaprezentował kolejny teledysk promujący niedawno wydaną płytę "Hannibal". Za realizację klipu w w pełni odpowiedzialny jest Mateusz Gudel, czyli Brat Jordah, który równocześnie jest producentem ostatniego krążka artysty. "Hey" to teledysk mocno kombinowany - tak określamy te technikę w której powstaje. ABEL został nagrany na Green Screenie w Słubicach i tak naprawdę to jest jedyna realna rzecz, która pojawia się w tym klipie - reszta jest zupełnie wykreowana..." - tak o swoim video mówi Mateusz.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-06 22:30 przez: Anonim (komentarze: 19)

Abel dopiero co wypuścił nakładem Wielkiego Joł dobrze przyjętego "Hannibala", udziela też w związku z tych licznych wywiadów. W nowej rozmowie ostro i bez ogródek wypowiedział się o twórczości Gangu Albanii...

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-03-31 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj w Rybniku rozpoczyna się trasa koncertowa "Uliczny Stosunek Tour", którą tworzy ABEL oraz Małe Miasta. Raper spod skrzydeł Wielkie Joł promować nią będzie swoje najnowsze wydawnictwo pt. "Hannibal", które od dwóch tygodni bardzo dobrze radzi sobie na półkach sklepowych. Małe Miasta kontynuują promocję albumu "Koń" wydanego jeszcze w 2015 roku. Postacią łącząca obydwie strony jest Mateusz Gudel (Brat Jordah) - członek duetu Małe Miasta, a zarazem producent ABLA i jego płyty "Hannibal".

dodano: 2016-03-18 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

18 marca do sklepów trafił drugi solowym album ABLA pt. "HANNIBAL". Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszego solowego materiału "Ostatni Sarmata", słubicki raper Abel powraca z drugim solowym albumem. Na płycie pojawią się między innymi Tede, Diox, Król Świata (Flaszki i Szlugi), Seta, Rosalie., R.A.U i Holak. Za produkcję płyty - tak jak przy poprzednim albumie "Ostatni Sarmata" - odpowiedzialny jest Brat Jordah, który również dorzucił swoją zwrotkę do jednego z utworów. Już niebawem ABEL wspólnie z duetem MAŁE MIASTA rusza w trasę "Uliczny Stosunek tour". Płyta do odsłuchu poniżej.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2016-03-15 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy na prapremierową imprezę albumu "HANNIBAL" w BALu! Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszego solowego materiału "Ostatni Sarmata", słubicki raper Abel powraca z drugim solowym albumem zatytułowanym "Hannibal". Z tej okazji spotykamy się na kolejnej wspólnej imprezie BALu i Wielkiego Joł, w trakcie której oficjalnie świętować będziemy premierę krążka - bądźcie gotowi na HanniBAL So Hard! Tego wieczora jeden z eleganckich bali rozkręcą DJ Abdool i Dj Rizzle a na scenie dodatkowo z krótkim występem pojawią się ABEL, Brat Jordah oraz ich goście ... m.in. TEDE!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-03-14 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W piątek 18 marca odbędzie się premiera płyty ABLA zatytułowanej "HANNIBAL". Z tej okazji zapraszamy na szereg wydarzeń związanych z premierą tego albumu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-02-29 15:48 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Słubicki raper Abel powraca z drugim solowym albumem zatytułowanym "Hannibal". Trzeci singiel jest zatytułowany "Hannibal Ante Portas" - czyli Hannibal u bram, co można interpretować również jako nieubłaganie zbliżający się dzień premiery płyty. Płyta pojawi się w sklepach w piątek 18 marca 2016 roku, a preorder trwa od 14 lutego. Na płycie gościnnie pojawią się między innymi Tede, Diox, Król Świata (Flaszki i Szlugi), Seta, Rosalie., R.A.U i Holak. Za produkcję płyty - tak jak przy poprzednim albumie "Ostatni Sarmata" - odpowiedzialny jest Brat Jordah, który również dorzucił swoją zwrotkę do jednego z utworów.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-02-25 13:44 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Uliczny Stosunek to zawiązana w zeszłe wakacje komitywa Małych Miast i ABLA. Duet Mateuszów kontynuować będzie promocję albumu "KOŃ" wydanego w zeszłym roku w barwach Alkopoligamii. 18 marca pod skrzydłami Wielkie Joł ukaże się natomiast druga płyta ABLA zatytułowana "Hannibal". Zespół i raper nagrali razem już 3 kawałki.

video
dodano: 2016-02-14 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy teledysk Abla do utworu "KASA" w którym gościnnie pojawia się również TEDE. Singiel promuje płytę zatytułowaną "Hannibal", której premiera zaplanowana jest na 18.03.2016. Album można już zamawiać pod tym adresem.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-02-08 12:42 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Jak informuje wytwórnia Wielkie Joł, najnowsza płyta Abla pojawi się w sklepach w piątek 18 marca, a preorder wystartuje 14 lutego. Wtedy też światło dzienne ujrzy teledysk do kolejnego singla promującego nadchodzący album, w którym oprócz Abla gościnnie usłyszymy Tedego. Oprócz warszawskiego rapera na płycie „Hannibal” pojawią się między innymi Diox, Król Świata (Flaszki i Szlugi), Seta, Rosalie., R.A.U i Holak. Za produkcję płyty - tak jak przy poprzednim albumie "Ostatni Sarmata" - odpowiedzialny jest Brat Jordah, który również dorzucił swoją zwrotkę do jednego z utworów. Pierwszy koncert z premierowym materiałem z "Hannibala" odbędzie się 19 marca w Krakowie.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-06 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Wytwórnia Wielkie Joł zaprasza do ARMIAHANNIBAL - jest to grupa, do której może należeć każdy, kto ceni twórczość Abla i nie może doczekać się kolejnej płyty zatytułowanej "Hannibal". Członkowie grupy będą mieli dostęp do ekskluzywnych oraz przedpremierowych materiałów promujących to wydawnictwo, a także aktywnie przyczynią się do jego propagowania.

Tagi:

Strony