Kodak Black vs Lil Wayne - kolejni raperzy zmierzą się w ringu?!

Amerykański mainstream chyba jeszcze nigdy nie dostarczał słuchaczom takiej rozrywki. Po Chrisie Brownie i Soulja Boy'u, których walka bokserska ma odbyć się w marcu, swoje zainteresowanie stoczeniem pojedynku na pięści wyraził Kodak Black. Dziewiętnastoletni raper z Pompano Beach na pojedynek wyzwał prawdziwą ikonę rapu zza oceanu - Lil Wayne'a!

 W krótkim filmiku zamieszczonym na Instagramie ubiegłoroczny Freshmen XXL-a powiedział "Powiedzcie Lil Wayne'owi, żeby ze mną walczył. Znokautuję tego głupiego czarnucha. Jeśli mnie pokona, jest najlepszym żyjącym raperem".

Nie są znane powody, które zdecydowały o tym, że Kodak chce walczyć z Weezym, ale wydaje się, że jest to tylko zabieg marketingowy. Sam Lil Wayne nie odniósł się jeszcze do tej sprawy, ale mając w pamięci jego wywiad dla New York Times z października ubiegłego roku raczej nie powinnniśmy oczekiwać zbytniego zainteresowania byłego reprezentanta Cash Money całą sprawą. Zapytany o to, czy obserwuje takich raperów jak Kodak Black, 21 Savage, czy Lil Uzi Vert, odpowiedział "Przysięgam na Boga - nie miałem pojęcia, że to, co wymieniasz, to jakieś ksywki. To chyba odpowiedź na to pytanie. Robię swoje rzeczy". Faktycznie, Weezy ma teraz ważniejsze sprawy na głowie, niż zaczepki jakiegoś młokosa. Reprezentant Nowego Orleanu cały czas usilnie pracuje nad tym, aby jego album Carter V ujrzał światło dzienne. 

TrapRapVeryCrap
Do redakcji: czy od nowego roku staliscie się portalem plotkarskim???
polski rap gówno
typ do weezy'ego podjazdu nie ma. best rapper alive.
Anonim
Jak ta walka ma się odnieść do bycia najlepszym raperem? I czy Lil Wayne musi coś udowadniać lapsom? Bo to, że se jakiś leszcz coś krzyknie nie oznacza, ze Weezy dla wielu bedzie numerem jeden. Żenada...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>