VNM - niespięty domowy wywiad 2016 cz.2

video
dodano: 2016-11-23 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wczoraj obejrzeliście pierwszą część tegorocznej wizyty w nowym mieszkaniu VNM-a i wywiadu połączonego z rywalizacją w Fifę. Dziś pora na drugą połowę i - jak przystało na piłkarskie starcie - drugie 45 minut rozmowy a także kolejne dwa mecze. Na ten moment stan meczowy to 1-1 a ostatnia rywalizacja zakończyła się mocno jednostronnie. Co będzie dalej?

Tym razem w luźnej i dygresyjnej rozmowie poruszyliśmy takie wątki jak: różnice kulturowe między Polską a USA; rapująca Michelle Obama; najnowsze muzyczne zajawki VNM'a; to, czym zajarali go G-Eazy i Big Sean; najlepsze raperki w Polsce i na świecie; obecne podejście twórcze; wspomnienia z Tour Of The Year; sekret utrzymania uwagi fanów przez lata i wiele innych.

PS. Jeśli pamiętacie pierwszą zapowiedź to wiecie, że wywiad przeprowadziliśmy kilka miesięcy temu, a publikacja opóźniła się z przyczyn technicznych - treść jednak poza szczegółami nie zestarzała się, a wszystko planujemy uzupełnić w nietypowy sposób przy okazji premiery "Halflajf", tak więc miłego oglądania i stay tuned!

Zdjęcia: Maciej Pieczykolan

Montaż: The Distance Vision