Childish Gambino prowokuje Drake'a, Kendricka Lamara i Schoolboya Q

Wszyscy fani hip-hopu pamiętają zeszłoroczną "Aferę Kendrickową", gdzie raper z Compton zaczepił kilka mainstreamowych ksywek i wywołał tym sporo kontrowersji. Ruch ten przez większość został bardzo dobrze przyjęty, jako swoiste nawołanie do walki, konkurencji i po prostu pracy nad swoim warsztatem. Teraz ponad rok po całej sprawie podobnego zabiegu użył utalentowany i uznany wśród słuchaczy Chilldish Gambino, który w ostrych słowach wymienił Drake'a, Kendricka oraz Schoolboya w gronie raperów, od których jest lepszy...

Cała sprawa miała miejsce podczas freestyle'u rapera na koncercie w Sydney. Podczas, bądź co bądź, świetnego i energicznego występu Gambino rapował: 

"Jestem najlepszym raperem, definitywnie top 5. Ucinam im głowy i to tyczy się każdego. To tyczy się Kendricka, Drake'a, Schoolboya, każdego. Mam wyjebane, Zabije was wszystkich."

Niżej możecie sprawdzić pełny freestyle Childisha. Wersy, które autor bardzo dobrze przyjętego przez krytyków albumu "Because The Internet" skierował w stronę wymienionych wyżej MC's zaczynają się około 2 minuty. 

Childish Gambino Calling Out Drake, Kendrick and Schoolboy Q (freestyling) // Sydney 2014

Bori
zajebiście leci chłopak, Vnm już dawno temu podczas sławnego wywiadu " Mateusz weź pierdolnij " o nim wspominał, rozwija się chłopak, ciekawe jaki będzie odzew tej wielkiej wymienionej trójki :D:D:D
cniwcw
pierwszy raz go widze bez tej legendarnej białej koszulki :DDDDDDD
kurtis
Ale ziom leci, muszę znów poświęcić mu więcej uwagi :) czekam na odzew
nicotine
Drake'a to se może niszczyć, ale takich tracków jak Lamar i Q nigdy nie będzie robił
jesien
poczekajmy do jesieni i nowa płytkę Lamara i będzie wszystko jasne co nie umniejsza talentu Gambino
Schupack
Gość jest dobry, polecam sprawdzić jego "Bonfire".
Komsi
Drake'a to każdy może zniszczyć
igiiiii
lol zależy pod jakim względem bo drake sprzeda znowu około 700 k następnej plyty w pierwszym tygodniu a Q, Childish i Kendrick razem pewnie około 500k
DD
K Dot i Q by go wdeptali w glebę 4 wersami od niechcenia
igiiiiii
Tak, oni by go tak pojechali JEDNYM tylko slowem, ze childish by sie zalamal i popelnil samobojstwo. Childish nie jest gorszy od kendricka a juz napewno nie od Q. Drake to w ogole inny przypadek bo jest bardzo dobrym raperem ale pewnie nie odpowie w zaden sposob.
yup
Nie odpowie bo nie jest dobrym raperem
Kadel'
odpowie tak jak odpowiedział Kendrickowi na NWTS, czyli zdawkowo nie poświęcając mu większej uwagi, to był tylko freestyle Gambino. A do meritum, no nie jest dobrym. Jest jednym z najlepszych, tyle w temacie.
igiiiii
No wlasnie on nie jest tylk odobry on jest jednym z najlepszych, top 5 obecnie ale nie bawi się w takie rzeczy i tyle. Może zgrabnie cos wkręci w jakims tracku ale nic więcej.
yup
Top 5? Bez przesady...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>