SKLEP | O NAS | PATRONATY | KONTAKT | REKLAMA | RSS RSS
Kategorie
Multimedia
Na żywo
Gatunki

Mama Selita "3,2,1...!" - data premiery, preorder, okładka, tracklista

kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, News, Patronaty, Teledyski
dodano: 2012-01-25 18:00:00 przez: Jacek Baliński

Już 18 lutego w sklepach pojawi się debiutancki album grupy Mama Selita (Herbert Makuch, Mikołaj Stefański, Grzegorz Stańczyk, Igor Seider). Wraz z początkiem przyszłego miesiąca "3, 2, 1...!", bo tak zatytułowano płytę, będziecie mogli zamówić w preorderze na alohasklep.pl.

Pod spodem zamieszczamy tracklistę (w jednym z numerów gościnnie udzielił się Hades z HIFI Bandy) oraz ostatni teledysk "Brudne bomby". Dodajmy, że materiał wyjdzie nakładem Aloha Entertainment (dystrybucja Fonografika), a za okładkę odpowiedzialny jest doskonale znany, m.in ze współpracy z Ostrym, Forin.

Tracklista:

1. Napad
2. Brudne bomby
3. Mistrzyni kamuflażu
4. Dobranoc
5. Zły chłopak
6. Rocky
7. Dym
8. Nie wolno się śmiać
9. Moment (feat. Hades)
10. Czas przeszły


schwarz napisał(a) 118 dni 4 godz. temu:
niezłe to to, trzeba będzie płytę sprawdzić
Fat Pete napisał(a) 118 dni 3 godz. temu:
niezłe, ale... ja słyszę tu bardzo dużą "inspirację" brzmieniem i graniem Rage Against The Machine! (ostatnia gitarowa kapela, którą się jarałem na maxa)panowie, trochę więcej oryginalności, tak się grało prawie 20 lat temu :)
chyba się zestarzałem, sorki !!!
qe4 napisał(a) 118 dni temu:
Dokładnie jak Fat Pete. Rozumiem inspirować się Rage Against The Machine ale ten utwór to 100 % podróba i do tego marna. Zmiany rytmu itp dokładnie bije jak RATM, brakuje tylko solówek no ale widocznie gitarzysta nie jest w stanie nic więcej osiągnac ze swojego wiosła. T R A G E D I A. A najgorsze jest to, że ich wszędzie promują jak świeżość na polskiej scenie.
Popkiller Młode Wilki:
Białas feat. Solar Hajlajf - specjalny konkurs
Artysta tygodnia:
Patronaty:
Komentowane:
Recenzje:
Wywiady:
Polecamy:
 
Masz dosyć muzycznej papki z TV? Popkiller wyeliminuje wszystkie szumy i pozwoli skupić się na tym, co w muzyce naprawdę wartościowe. Zaserwujemy Ci najlepsze piosenki, teledyski, recenzje płyt i newsy z branży hip-hopowej. Wykonawcy ze świata hip-hopu opowiedzą w wywiadach o swoich planach na koncerty i festiwale hip-hopowe. Na Popkillerze znajdziesz to wszystko, my piszemy konkretnie o muzyce.
copyrights © 2010-2011 by popkiller